-


Parduoda augalinį gruntą-juodžemį. Atveža. Gali išskaidyti mini ekskavatoriumi. Tel. 0 686 87 161. Žemės kasimo darbia mini ekskavatoriumi, savivarčio paslaugos. Tel. 0 686 87 161. Parduodame džiovintas, skaldytas beržo malkas. Tel. 0 614 97 744. Durys – per 3 dienas!
„žmoniškomis kainomis“
Gaminu duris – ypatingai šiltas, saugias nuosaviems namams, ūkiniams pastatams ir rūsiams. Dirbame ir žiemos metu. Tel. 0 653 93 193.Buitinės technikos taisymas: šaldytuvų, šaldiklių, skalbimo mašinų. Tel. + 370 622 02 208. Parduodu sausas, kapotas malkas, laikomas po stogu, vežame ir mažais kiekiais. Išrašome sąskaitas. Tel. 0 648 61 061. Pilnas pamatų įrengimas (nustumdymas, polių gręžimas, rostverkas, armatūros karkasai, apšiltinimas ir užpylimas). Tel. 0 620 85350. Betonavimo, mūrinimo ir griovimo darbai. Tvorų montavimas. Tel. 0 600 96 399. VISI SANTECHNIKOS DARBAI: šildymo, vandentiekio, kanalizacijos, dujinių, vanduo-oras, kieto kuro katilinių įrengimas. Komplektuojame kokybiškas santechnikos medžiagas su nuolaidomis. Tel. 0 640 39 204. Nuolat perkame miškus ir žemės ūkio paskirties žemės sklypus visoje Lietuvoje. Sklypai gali būti išnuomoti, areštuoti ir kt. UAB „Agroland“. +370 683 33 955. Autobusiukų nuomaDarbo skelbimaiDarbuotojų paieška
-
Laikraščio veiklą ir projektą „Gyvenimo medis augina naujas šakas“ iš dalies remia VšĮ „Medijų rėmimo fondas“ (2026 m. bendrai skirta suma – 35534 Eur). Raskite mus Facebooke:
Skelbimai:
Rubrika „Birštono versmės“
Į Birštoną – švęsti: kurorto šventė „Birštonuokimės!“ sutaps su ypatingu jubiliejumi
Birželio 12–14 d. Birštonas rengia įsimintiną 180 metų kurorto jubiliejaus ir miesto šventę „Birštonuokimės!“. Sveikatinimo tradicijomis garsėjantis kurortas net tris dienas švęs danguje, vandenyje ir ant žemės. Svečių lauks dešimtys renginių: tradicinė miestelėnų eisena, šviesos instaliacijos, oreivių ugnies paradas kurorto gatvėse, laivų ir vandens motociklų paradas Nemune, edukacijos, koncertai ir galimybė pažinti turtingą kurorto istoriją. Šiemet Birštonas mini ypatingą sukaktį. Prieš 180 metų iš kurorto išvyko pirmoji pasveikusi ligonė, kuriai, anot XIX a. poeto Vladislovo … Skaityti toliau
Rubrikoje „Birštono versmės“
Komentarų: 0
Birštonas – gyvenimo kokybę kuriantis kurortas
Birštonas vis labiau matomas ne vien kaip poilsio ar sveikatinimo kurortas, bet ir kaip miestas, kuriame gera gyventi. Ramybė, gamta, saugumas, sveikata, kultūra ir bendruomeniškumas čia tampa kasdienybės dalimi – tuo, kas šiandien suprantama kaip gyvenimo kokybė. Daugelis miestų konkuruoja investicijomis ar infrastruktūra, tačiau Birštonas renkasi kryptį, orientuotą į žmogų. Čia prioritetu tampa aplinka, kurioje patogu gyventi ir kurti ateitį. Būtent tai šiandien yra viena didžiausių kurorto stiprybių. Žmonės atvyksta savaitgalio poilsiui ar sanatoriniam gydymui, … Skaityti toliau
Rubrikoje „Birštono versmės“
Komentarų: 0
Susipažino su „Giliuku“ ir aptarė veiklą
Birštono Rotary klubo nariai tęsia pažintį su savivaldybėje veikiančiomis ugdymo įstaigomis ir kitomis nevyriausybinėmis organizacijomis. Jų tikslas – geriau žinoti vietos bendruomenės poreikius, rasti partnerių jų sprendimams įgyvendinti. Praėjusią savaitę rotariečiai lankėsi vaikų lopšelyje-darželyje „Giliukas“. Pabendravę su direktore Regina Gustaitienei ir priešmokyklinės grupės mokytoja Julija Gradeckiene jie susipažino su viena iš šio ugdymo įstaigos veiklų, nukriepta artimesniam ryšiui su gamtos ir aplinkos pažinimu. Didelį įspūdį paliko ir ypač gražūs visos „Giliuko“ bendruomenės tėvų, vaikų ir … Skaityti toliau
Rubrikoje „Birštono versmės“
Komentarų: 0
Birštonas – tarp Lietuvos savivaldybių lyderių
Gegužės 13 dieną paskelbtame „Savivaldybių reitinge 2026“ Birštono savivaldybė tarp 60 šalies savivaldybių užėmė 9 vietą. Tyrimą atliko žurnalas „Reitingai“ portalo „Delfi“ užsakymu, savivaldybes vertinant pagal 140 rodiklių 12 skirtingų sričių. Aukšti Birštono rezultatai atspindi nuoseklią kurorto plėtrą, investicijas į gyvenimo kokybę, viešąsias paslaugas ir aplinkos kūrimą. Pirmoje reitingų vietoje – Vilniaus miesto, antroje – Kauno miesto, trečioje – Klaipėdos miesto savivaldybė. Aukščiausią poziciją Birštono savivaldybė užėmė sveikatos srityje – čia kurortas užėmė 1 vietą. … Skaityti toliau
Rubrikoje „Birštono versmės“
Komentarų: 0
Birštone vyko Darbotvarkės „Tvari mokykla 2030“ koordinatorių mokymai
Gegužės 7–8 dienomis Birštone vyko Darbotvarkės „Tvari mokykla 2030“ koordinatorių mokymai, subūrę savivaldybių švietimo bendruomenių atstovus, ekspertus ir programos koordinatorius. Birštono savivaldybei mokymuose atstovavo šios programos koordinatorė Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Jolita Jablonskienė. Mokymų metu daug dėmesio skirta praktinei tvarumo sampratai švietime, Darbotvarkės „Tvari mokykla 2030“ įgyvendinimo pažangai, mokyklų įsivertinimo rezultatų analizei, pasirengimui naujam mokyklų vertinimo etapui, lyderystės ugdymui bei bendradarbiavimo stiprinimui tarp savivaldybių koordinatorių. Konferencijos dalyviai lankėsi Birštono švietimo įstaigose – Birštono … Skaityti toliau
Rubrikoje „Birštono versmės“
Komentarų: 0
Vyko kasmetinė vyriausiųjų architektų konferencija
Gegužės 7–8 dienomis Birštone vyko kasmetinė vyriausiųjų architektų konferencija, kurią organizavo Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija kartu su Birštono savivaldybe. Į konferenciją susirinko savivaldybių vyriausieji architektai, urbanistikos, teritorijų planavimo bei statybos sričių specialistai iš visos Lietuvos. Renginyje taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos aplinkos viceministrė Česlava Lisovska, Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos vadovai, Lietuvos architektų rūmų, Kultūros paveldo bei kitų institucijų atstovai. Šiemet konferencija sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus – į Birštoną atvyko apie 170 dalyvių. Konferencijos … Skaityti toliau
Rubrikoje „Birštono versmės“
Komentarų: 0
Lankėsi Neringos savivaldybės delegacija
Gegužės 8–9 dienomis Birštone viešėjo ilgametės Birštono savivaldybės partnerės – Neringos savivaldybės – delegacija. Delegaciją sudarė Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis, vicemeras Sigitas Šveikauskas, tarybos nariai, Administracijos specialistai, įstaigų atstovai bei bendruomenės nariai. Svečius priėmė Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, vicemerai Edvardas Citvaras ir Vytas Kederys, Administracijos direktorė Jovita Tirvienė. Susitikimuose dalyvavo Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministrė Jūratė Zailskienė, pristačiusi abiem savivaldybėms aktualius socialinius, užimtumo ir kitus klausimus. Taip pat – Birštono savivaldybės … Skaityti toliau
Rubrikoje „Birštono versmės“
Komentarų: 0
Birštono turizmo ištekliai pirmą kartą pristatyti prioritetinės rinkos – Lenkijos – mieste Ščecin
Gegužės 8–10 dienomis dalyvavome kelionių ir laisvalaikio festivalyje „Piknik nad Odra“ (liet. „Piknikas prie Odros“) Lenkijos mieste Ščecin. Lietuvos kurorto asociacijos iniciatyva festivalyje dalyvavome kartu su partneriais – Lietuvos kurortais ir kurortinėmis teritorijomis. Festivalio metu į bendrą Lietuvos kurortų ir kurortinių teritorijų pristatymą gausiai atvyko miesto gyventojai, turistai iš kitų Lenkijos miestų. Lankytojai domėjosi kurortų turizmo ištekliais, sveikatinimo procedūromis, laisvalaikio pramogomis. Pristatėme Birštono kurorto 180 metų jubiliejui skirtus renginius, sveikatinimo, medicininio turizmo, SPA paslaugas, aktyvias … Skaityti toliau
Rubrikoje „Birštono versmės“
Komentarų: 0
Lenkijos turizmo rūmų atstovų vizitas kurorte
Balandžio 16–17 dienomis, Birštono turizmo informacijos centro kvietimu, Lenkijos turizmo rūmų (PIT) atstovų delegacija su vizitu lankėsi Birštono kurorte. Lenkija – viena svarbiausių Lietuvos sveikatinimo turizmo rinkų, kurioje turistų srautai nuosekliai auga (bendrai Lietuvos kurortuose ir kurortinėse teritorijose 2025 m., lyginant su 2024 m., augimas – daugiau nei 54 proc.). Balandžio 16 dieną Lenkijos turizmo rūmų delegacijos nariai susipažino su Birštono kurorto turizmo ištekliais, sveikatinimo ir aktyvaus laisvalaikio paslaugomis. Jie dalyvavo infoture po Birštoną su … Skaityti toliau
Rubrikoje „Birštono versmės“
Komentarų: 0
Birštone – naujas sakurų parkas
Birštono savivaldybės vadovai kartu su Administracijos skyrių darbuotojais prie sanatorijos „Versmė“ pasodino sakurų parką. Ši nauja gamtos erdvė – tai prasmingo Japonijos ambasados Lietuvoje, Lietuvos Respublikos ambasados Japonijoje, Japonijos sakurų asociacijos ir Birštono savivaldybės bendradarbiavimo rezultatas. Merės Nijolės Dirginčienės teigimu, simbolinė parko atidarymo ceremonija numatyta liepos mėnesį su svečiais iš Japonijos – tai bus dar viena graži proga susiburti ir pasidžiaugti šiuo bendru projektu. „Tikiu, kad kiekvieną pavasarį pražystantys sakurų žiedai ne tik papuoš Birštoną, … Skaityti toliau
Rubrikoje „Birštono versmės“
Komentarų: 0





