„Ringio“ šokėjai veiklos jubiliejų atšventė scenoje

Gegužės 9 d. nuotaikinga programa „Bėk, upela, vingiuodama!“ Prienų kultūros ir laisvalaikio centro liaudiškų šokių kolektyvas „Ringis“ paminėjo veiklos 25-erių metų sukaktį drauge su bičiuliais, artimaisiais, visais šokio mylėtojais.
Teatralizuotoje šventėje pasirodė ne tik ringiečiai, bet ir buvę kolektyvo šokėjai, Alytaus miesto teatro aktoriai, Birštono kultūros centro jaunuolių šokių kolektyvas „Aguonėlė“ (vadovė Virginija Bankauskienė), Prienų kultūros ir laisvalaikio centro vokalinė grupė „Aksomas“, instrumentinio vokalinio ansamblio „Solo plius“ vadovas, skrabalininkas Algimantas Jazbutis. Atlikėjai, padedant renginio režisierei Inesai Pilvelytei, muzikos vadovei Daivai Radzevičienei, drauge sukūrė nepakartojamą reginį ir nuotaiką.
Po įspūdingo koncerto „Ringio“ kolektyvą, ilgamečius šokėjus, jų vadovą choreografą – baletmeisterį Raimundą Markūną pasveikino LR socialinės apsaugos ir darbo ministrė Jūratė Zailskienė, LR Seimo narys, Kultūros komiteto pirmininkas Kęstutis Vilkauskas, Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, Kultūros ir turizmo skyriaus vedėjas Rimantas Šiugždinis, Prienų kultūros ir laisvalaikio centro direktorė Virginija Naudžiūtė, Prienų KLC mėgėjų meno kolektyvų vardu – centro direktorės pavaduotoja kultūrinei veiklai Ligita Gediminienė, kolegos iš kitų kultūros centrų. Sveikinimus šokėjams, garsinantiems mūsų kraštą respublikiniuose ir tarptautiniuose festivaliuose, konkursuose, dainų šventėse, perdavė ir LR žemės ūkio ministras Andrius Palionis bei Nacionalinio liaudies kultūros centro direktorius.
„Gyvenimo“ informacija
Dainiaus Jurevičiaus nuotraukos

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *