Supasi supasi lapai nubudinti, šnarasi šnekasi vėjo pajudinti…

Spalio 19 d. visi keliai vedė į Matiešionių bendruomenės kiemelį, kuriame vyko tradicinė Derliaus šventė.
Ruduo – tai metų laikas, kai gamtos spalvų grožis žadina kūrybiškumą. Kiekvieno iš mūsų kūrybiškumas atsispindėjo rudeninių kompozicijų parodoje. Šis ruduo mums ypatingas – mūsų bendruomenei jis 15-tasis.
Prisiminėme nueitą kelią, bendruomenės įkūrimo istoriją, džiaugėmės nueitu keliu ir žvelgėme į ateitį tikėdami, kad mūsų bendrystė tęsis dar ne vienerius metus!
Ši šventė – tai ne tik mūsų pasiekimų atspindys, bet ir naujų idėjų pradžia. Rudeniškai šilta saulutė, šypsenos ir smagus juokas bei Povilo muzika mums neleido liūdėti. Šokome, dainavome, vaišinomės pačių iškeptais pyragais, žaidėme įvairius žaidimus, kurie vienaip ar kitaip buvo susieti su daržovėmis, vaisiais iš mūsų daržų ir sodų. Dalyvavome viktorinoje „Daržovės – mūsų sveikatos šaltinis“, grožėjomės įspūdinga daržovių paroda.
Švelnus vėjelis skraidino po kiemą klevo lapus, o kiemo šeimininkas ir puošmena buvo ponas Moliūgas su savo visa moliūgų svita, kurie skraidino bendrystę, draugiškumą ir juoką, primindami apie rudenį… Kokia šventė be svečių… Labai smagu, kad šventėje dalyvavo Vėžionių, Vienkiemio bendruomenių atstovai, Birštono savivaldybės vicemeras. Nuoširdžiai AČIŪ visiems suradusiems laiko ir pabuvusiems kartu šią šiltą gražią rudenišką popietę su mumis.

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *