Reikėjo tiek nedaug…

Nuo Skriaudžių važiuojant pagrindiniu keliu Veiverių link, bene dešimt metų akis badė pakelėje palikti, atžalų bei žolės stelbiami, nupjautų medžių, greičiausiai topolių, kelmai – kelininkai neskubėjo jų išrauti, nors vietos bendruomenės nariai dėl nesutvarkytos aplinkos nepasitenkinimą reiškė, parašus rinko, o Veiverių seniūnijos bei Savivaldybės atstovai prašymus tuometinei Lietuvos automobilių kelių direkcijai rašė. Visgi pažadų buvo. „Gyvenimo“ laikraščio archyvas neleidžia meluoti. 2021 m. vasario mėnesio numeryje išspausdintoje informacijoje patikinta, kad „artimiausiu metu kelmai bus pašalinti“. Tačiau praėjo dar treji laukimo ir beldimosi į LAKD duris metai, o per tą laiką įmonė buvo pertvarkyta.
Paskutinįkart „kelmų“ klausimas tarp kitų seniūnijos kelių tvarkymo problemų buvo aptartas šių metų balandžio 30 d. Veiverių seniūnijos patalpose vykusiame susitikime, į kurį, Prienų rajono savivaldybės tarybos opozicijos nario Jovydo Juocevičiaus kvietimu, buvo atvykęs AB Via Lietuva generalinio direktoriaus patarėjas Remigijus Lipkevičius ir LR Susisiekimo ministerijos vyresnysis patarėjas Sergėjus Volkovas. Vietos ūkininkai, seniūnas, seniūnaičiai, bendruomenių pirmininkai, Savivaldybės atstovė atsakingiems specialistams reiškė nepasitenkinimą prastos būklės valstybiniais keliais, šaligatviais, nepakankamu finansavimu jų priežiūros ir remonto darbams, atkreipė dėmesį į apverktiną pėsčiųjų – dviračių tako tarp Mauručių ir Skriaudžių būklę, aplinkos nepuošiančius kelmus.
R.Lipkevičius veiveriškiams nedalino pažadų dėl didelės apimties objektų seniūnijoje tvarkymo, tačiau kai kurių pastabų dėl kelininkų atsakomybės stokos ir darbo broko pro ausis nepraleido.
Praėjusią savaitę redakciją pasiekė žinia apie tai, kad kelininkų technika šalina kelmus šalia kelio į Veiverius. Taigi teprireikė niuktelėjimo iš šalies, tarpusavio supratimo ir geros valios (o gal sulaukti rinkiminių metų?), kad įsisenėjusi problema būtų išspręsta…
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *