Vėžionių bendruomenės šventė sugrįžo su trenksmu!

Gražų birželio 21 d. penktadienį Vėžionių kaime, Prienų rajone, nuaidėjo ilgai laukta Vėžionių bendruomenės „Topolis“ šventė. Šis renginys pritraukė gausų dalyvių būrį ne tik iš aplinkinių kaimų, bet ir iš Birštono bei Alytaus rajono. Žmonių, kurie čia susibūrė paminėti ir švęsti bendrystės džiaugsmą.
Šventė prasidėjo Vėžionių bendruomenės „Topolis“ pirmininkės Irmos Kereišienės padėkos žodžiais. Ji nuoširdžiai dėkojo šventės mecenatui Arūnui Vaidogui ir jo žmonai Vilmai, pabrėždama, kad be jų paramos šventė vargu ar būtų įvykusi. Taip pat buvo išreikšta padėka gausiam būriui rėmėjų, tarp kurių buvo Prienų rajono savivaldybė, Jiezno klebonas teol. mgr. kun. Rolandas Bičkauskas, Julius ir Rita Druseikiai, MB „Eiroda“, ŽŪB „Nemunas“, UAB „Igeda“, Rūta Paltanavičienė, Rimas ir Nijolė Mineikai, Karolis ir Renata Vaidogai, Raimundas Pocius. Pirmininkė džiaugėsi ir bendruomenės nariais, kurie prisidėjo savanorišku darbu, padėdami organizuoti šventę.
Renginio metu seniūnaitis Vytautas Bartkus kartu su pirmininke pasveikino visus į šventę susirinkusius Jonus ir Janinas. Sveikinimo žodžius tarė Prienų rajono savivaldybės vicemerė Jūratė Zailskienė ir Jiezno seniūnas Algis Bartusevičius.
Šventės dalyviai buvo vaišinami gardžia sriuba, kurią išvirė Jiezno medžiotojų būrelis, vadovaujamas Valdo Mazuronio, o pagrindiniu virėju buvo Giedrius Jakubavičius. Šventės koncertinę programą pradėjo kapela „Klajokliai“ iš Alytaus, vadovaujama Modesto Kuzmicko. Vėliau visus susirinkusiuosius linksmino dainininkai Aušra ir Šarūnas, solinę programą atliko Modestas Kuzmickas, o vakaro staigmena tapo Artūras Orlauskas. Koncertinę programą vainikavo grupės „Lietuvaičiai“ pasirodymas, sukeldamas visiems šventės dalyviams tikrą džiaugsmo bangą.
Šventės metu sveikinimo žodžius tarė ir LR Seimo narys Andrius Palionis, kuris atvyko su šeima. Džiugią staigmeną dalyviams paruošė ir vėžioniškis Audrius Dumalakas, savo skrydžiu lėktuvu virš šventės džiuginęs visus susirinkusiuosius.
Vaikai šventėje taip pat nebuvo pamiršti – jiems buvo įrengta atskira erdvė su batutu ir putomis, o ledus dovanojo Jiezno klebonas kun. Rolandas Bičkauskas. Šventės dalyviai nuoširdžiai linksminosi, šoko ir dainavo kartu su visais atlikėjais, sukurdami nepamirštamą atmosferą.
Šventės kulminacija tapo Arūno Vaidogo dovanoti šventiniai fejerverkai, kurie užbaigė šią nuostabią dieną. Visa Vėžionių bendruomenė nuoširdžiai dėkoja Arūnui Vaidogui, rėmėjams, šventę įgarsinusiam Šarūnui Navioniui, dalyviams ir pagalbininkams už gražią šventę, palikusią širdyse daug džiugių prisiminimų ir sustiprinusią bendruomenės dvasią.
Irma Kereišienė
Vėžionių bendruomenės „Topolis“ pirmininkė

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *