Jiezno parapija šventė kitaip

Šiais metais Jiezno parapijoje Joninės buvo švenčiamos kitaip. Kas buvo kitaip? Švenčiama buvo dvi dienas, nešokinėta per laužą, neplukdyti vainikėliai, bet daug melstasi, o koncertas – dainuojamoji poezija.
Sekmadienį, po Mišių, jiezniškius aplankė Lietuvos veikliųjų žmonių bendrijos nariai, kurie šlovino Viešpatį giesmėmis, dalinosi savo liudijimais, kaip Dievas pakeitė jų gyvenimus, meldėsi už žmonių poreikius.
Pirmadienį Mišiose dėkota Dievui už šv. Joną Krikštytoją, jo globą bei kitas dovanas. Liturgijai vadovavo mons. Rimvydas Jurkevičius, (ką tik paskirtas) Birštono ir Nemajūnų parapijų klebonas.
Po Mišių ir Eucharistinės procesijos parapijos sode vyko tolimesnė šventė. Jaukiai įkurdinta scena dovanojo nuostabų atlikėją – Andrių Zalieską-Zalą, grupės „Arbata“ vokalistą, bardą, tekstų ir muzikos autorių. Pakerėjo nuoširdumas, tekstų gilumas, profesionalus muzikavimas.
Po ilgo savaitgalio ir įvairių trankių Joninių šventimo pamaldos ir dainuojamosios poezijos koncertas padėjo nurimt ir save surinkt.
Parengta pagal Jiezno Šv. Arkangelo Mykolo ir Jono Krikštytojo parapijos informaciją

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *