Menas ir sportas sujungė širdis

Lietuvos aklųjų ir silpnaregių sąjungos Prienų filialo vokalinis ansamblis „Puriena“ šiemet mini 50-ties metų veiklos jubiliejų. Šia proga surengtos šaškių varžybos, į kurias suvažiavo komandos iš Jiezno, Marijampolės, Kaišiadorių, taip pat LKD Prienų kurčiųjų organizacijos, tarp jų ir dvi „Purienos“ komandos varžėsi dėl jubiliejinės taurės.

Sveikinimo žodžiais renginį pradėjo Prienų rajono savivaldybės vicemerės Jūratė Zailskienė ir Laimutė Jančiukienė bei Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Artiomas Marchockis. Po sudainuotos bendros „Giminių“ dainos, komandos sėdo prie šaškių lentų. Sužaisti penki turai, kurie pergalę atnešė komandai „Dama iš LKD“. Antros vietos medaliais pasipuošė komanda „Šypsenėlės“ iš Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų klubo „Bičiuliai“,“, trečią vietą pelnė komanda „Puriena“. Varžybų metu sklandžiai ir operatyviai teisėjo funkcijas atliko Gediminas Kabaila. Ačiū jam už puikų darbą.

Skambiomis dainomis susirinkusiuosius džiugino Kaišiadorių filialo ansamblis „Volungėlė“, o ansamblis „Puriena“ su vadove Onute Matusevičiūte vadovavo bendroms dainoms.

Dėkojame VšĮ „Meninė drožyba“ vadovui Algimantui Sakalauskui už suteiktą galimybę norintiems apžiūrėti medžio drožėjų dirbtuves ir pasiklausyti paminklų atsiradimo istorijų.

Nuoširdus ačiū Prienų kultūros ir laisvalaikio centro darbuotojams už visokeriopą pagalbą. Malonu, kad renginyje dalyvavo ir puikiai savanoriavo Prienų jaunoji maltietė Rimgailė Brūzgaitė. Padėka ir nuolatinei pagalbininkei Reginai Karažienei.

Irena Karsokaitė

LASS Prienų filialo pirmininkė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *