Kviečia greito maisto restoranas KALTAS

Šių metų sausį vykusioje tradicinėje „Gyvenimo“ padėkos šventėje Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų įsteigta nominacija „Verslo proveržis“ buvo skirta Prienuose veikiančiai išvežiojamo maitinimo paslaugas visoje Lietuvoje teikiančiai įmonei „Valeta – P“. Tuomet priimdama apdovanojimą įmonės direktorė Agnė Kiverytė prasitarė, kad jų planuose – ne tik sėkmingai įsikurti Prienuose, bet maitinimo verslą plėtoti ir Birštone.
Šiandien akivaizdu, kad Kauno restoranuose patirties įgijusių – verslo administratorės, tarptautinės komercijos rinkodaros magistrės Agnės ir virtuvės šefo Artūro šeimos sumanytas projektas kurtis ir kurorte tapo realybe. Praėjusį trečiadienį bičiulius bei artimuosius jie pakvietė į greito maisto ir gėrimų baro KALTAS atidarymą Birštone. Jame galima pavalgyti ir vietoje, ir užsisakyti maisto išsinešimui.
Artūro Januškevičiaus manymu, būtent tokios vietos – gero ir smagaus baro Birštone labai trūko. Tad ir jis, ir Agnė viliasi, kad B. Sruogos gatvėje, turgelio ir mašinų stovėjimo aikštelės teritorijoje jų atidarytas baras taps populiarus tarp birštoniečių ir kurorto svečių. Visų pirma dėl to, kad jų įmonės kredo – patiekalus gaminti patiems. Artūro teigimu, jeigu žmogus pateikia užsakymą ir moka pinigus už vieno kąsnio žuvies užkandą, jis ir turi gauti žuvį su garnyru, o ne pirktiniu padažu užteptą batono riekę.
Šia idėja Agnė ir Artūras vadovaujasi ir teikdami išvežiojamo maitinimo paslaugas renginiams visoje Lietuvoje, ir priimdami klientus banketams ir gedulingiems pietums skirtoje salėje Prienuose, buvusių kareivinių teritorijoje. Siūlyti išskirtinį meniu jie pasirengę ir naujajame bare Birštone. Neprarasti savo išskirtinumo jiems linkėjo ir į atidarymo šventę susirinkę svečiai. Tarp jų buvo ir su Kalto įkūrėjais kartu dirbę kolegos, ir kartu bendrus projektus įgyvendinę ir dabar vykdantys bendraminčiai. Jiems, kaip ir kitiems bičiuliams bei artimiesiems, Agnė ir Artūras sakė esantys labai dėkingi už palaikymą bei paramą sprendžiant ir organizacines, ir ūkines problemas.
Lengva nebuvo, bet, baro vadovų tvirtinimu, įsikūrimo rūpesčiai jau praeity, juo labiau, kad didžiumą sumanymų pavyko realizuoti. Jų komanda laukia visų, norinčių skaniai ir greitai pavalgyti, atsigaivinti įvairiais gėrimais ir smagiai praleisti laiką.
Ramutė Šimukauskaitė

Fotografavo Aura Šimkienė (aurafoto.lt)

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *