Chorų festivalyje „Skambėkit, Kaišiadorys“ – ir Birštono choristų balsai

Tarptautiniame chorų festivalyje „Skambėkit, Kaišiadorys“ kartu su 54 kolektyvais iš Lietuvos ir užsienio dainavo Kultūros centro suaugusiųjų mišrus choras „BIRŠTONAS“, vadovaujamas Inesos Rutkauskienės.
Atvykę į vaizdingą gamtos kampelį estradoje, plieskiant karštai saulei, repetavome, po pietų vykome į Kaišiadoris, kartu su Lietuvos policijos reprezentaciniu pučiamųjų orkestru iškilminga chorų eisena keliavome iki Miško estrados. Mus sveikino išgražėję Kaišiadorys, šimtai žiūrovų, tarp kurių buvo ir birštoniečių… Pasaulio lietuvių dainų šventės programą vedė Ugnė Siparė su Gintaru Mikalausku, o dainavome kartu su Merūnu Vitulskiu… Šoko suaugusiųjų šokių kolektyvai.
Visa esybe išgirdome, kaip skamba Kaišiadorys – Lietuvos kultūros sostinė, o prie to prisidėjo ir birštoniečiai… Kolektyvų vadovams buvo uždėti ąžuolo lapų vainikai.
Dėkojame mūsų vadovei Inesai, kuri su nuoširdžia energija ir tikėjimu tobulina mūsų balsus, kad vis geriau dainuotume, ir tai įrodėme chorų festivalyje Kaišiadoryse.
Nijolė Kvietkauskaitė
Ievos Juraitės nuotrauka

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *