Šventėme Tarptautinę kaimynų dieną

Jau penktą kartą Birštone šventėme Tarptautinę KAIMYNŲ DIENĄ. Pavasario žiedais, šypsenomis, gera nuotaika, muzika žydėjo J. Basanavičiaus aikštė. Bendravome, šokome, dainavome, vaišinomės, mezgėme naujas pažintis. Šventėje svečiavosi TV3 laida „Maisto kelias“. Jos vedėjai Jurijus Smoriginas, Darius Petkevičius, Laurynas Sodaitis.
Mažieji birštoniečiai džiaugėsi spalvingais burbulais, dalyvavo žurnalo „KUTIS“ kūrybinėse dirbtuvėlėse su dailininke J. Juškaite- Jakaitiene. Jaunatvišką pasveikinimą padovanojo Birštono meno mokyklos auklėtiniai: T. Balūnas, J. Bunevičiūtė, V. Zubavičius, M. Šyvokas, I. Baranauskienė ir mokytojai M. Bivainis, V. Baranauskienė. O. Zubavičienė. Klausėmės užburiančio, į svaigų muzikos glėbį įtraukiančio grupės „Kūjeliai“, vadovaujamos J. Vaicenavičiaus, muzikavimo, linksmai šokome su choreografu Dž. Aksenavičiumi.
Prisiminėme ir istorines mineralinio vandens sukaktis: sukako 145 metai, kai kurorte buvo atrastas mineralinio vandens šaltinis „Viktorija“, vėliau pavadintas „Vytauto“ vardu. Prieš 100 metų mineralinis vanduo buvo išpilstytas į butelius, prieš 65 metus buvo užlietas mineralinio vandens „Vytautas“ šaltinis (Banginukas) ir jau 60 metų Birštone veikia seniausia Lietuvoje mineralinio vandens pilstymo įmonė. Vaišinomės mineraliniu vandeniu „Vytautas“, kurį šventei dovanojo UAB „Birštono mineraliniai vandenys“ ir Ko.
Mūsų rėmėjų dovanų kuponai įteikti: DRAUGIŠKIAUSIEMS – „Tulpių“ gatvės kaimynams, kurie susiburia ir dalyvavo visose šventėse; AKTYVIAUSIEMS kaimynams – mūsų senjorams, kurie visur suspėja: ir anūkais pasidžiaugti, ir keliauti, ir šventėse sudalyvauti; KŪRYBIŠKIAUSIEMS kaimynams, kuriais kurorto bendruomenės valdyba išrinko Sportiškuosius kaimynus; SVETINGIAUSIEMS – Dizaino asociacijos kaimynams.
Dėkojame visiems dalyvavusiems, visiems kaimynams už puikią nuotaiką, šypsenas, jaukų, šiltą vakarą!
Dėkojame partneriams, rėmėjams: Birštono savivaldybei už finansinę paramą (šventė suorganizuota įgyvendinant projektą „Tradicijas kuriame drauge“), Birštono meno mokyklos moksleiviams ir jų mokytojams, Gastro barui „Pievos“, restoranui „Old Town Gril“ ir MB „Čiulba ulba“, „Eglės“ ir „Tulpės“ sanatorijoms, sanatorijai „Versmė“, Vytautas MINERAL SPA, UAB „Birštono mineraliniai vandenys“ ir Ko, Birštono kultūros centrui ir Miesto tvarkymo tarnybai.
Mūsų informaciniams rėmėjams: laikraščiams „Gyvenimas“ ir „Naujasis Gėlupis“. Informaciniam portalui Krašto vitrina.
Birštono kurorto bendruomenės informacija

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *