Piligriminiu keliu…

Birštono sveikos gyvensenos klubo „Šilagėlė“ narės šiemet vėl prisijungė prie piligriminio Šv. Jokūbo kelio „Camino Lituano“ žygeivių.
Gegužės 18 d. apsilankyta Prienų Justino Marcinkevičiaus viešojoje bibliotekoje įkurtame Poeto Justino Marcinkevičiaus memorialiniame kambaryje, kuriame yra poeto asmeninė biblioteka, veikia jam skirta kilnojamoji fotografijų paroda. Žygeiviai klausėsi bibliotekos metodininkės Dalios Bredelienės paskaitos apie Justino Marcinkevičiaus gyvenimą ir kūrybą. Pagal poeto eiles dainas atliko „Žiburio“ gimnazijos mokytoja Roma Ruočkienė ir Tomas Ivanauskas. Į šią puikią viešnagę bibliotekoje pakvietė Danutė ir Eduardas Šukevičiai.
Po viešnagės bibliotekoje visi žygiavo į Važatkiemį, Justino Marcinkevičiaus tėviškę, kur klausėsi tradicinių poezijos skaitymų ir „Žiburio“ gimnazijos vaikinų choro atliekamų dainuojamosios poezijos kūrinių, dalyvavo piknike. Pasistiprinę įveikė dar tris kilometrus pėsčiomis iki Alksniakiemio kaimo, jame yra išlikęs pradžios mokyklos, kurioje mokėsi Justinas Marcinkevičius, pastatas. Pirmą dieną buvo įveikta per 20 km.
Sekmadienį buvo keliaujama į Punią. Puikus oras, nuostabūs žydinčių Nemuno pakrančių vaizdai pakerėjo visus, sutikta nuoširdžių žmonių…
„Šilagėlės“ klubo informacija

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *