„Kurkim viltį pasaulyje…“

Norėdami geriau pažinti vieni kitus bei krašte veikiančius verslus Birštono Rotary klubo nariai ir bendraminčiai tradicinį antradienio susitikimą šį kartą organizavo UAB „Doleta“. Ši 1992 metais Jiezne įkurta langų ir durų gamykla yra viena seniausių Lietuvoje. Jos įkūrėjui, rotariečių judėjimo iniciatoriui Birštone Vytautui Silevičiui ir brandžiam aukštos kvalifikacijos specialistų būriui pavyko pasiekti, kad Jiezne gaminama produkcija būtų vertinama ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio rinkose.
Apie tai, kaip gimsta langai, pro kuriuos žvalgosi tūkstančiai Europos, Azijos ir Šiaurės Amerikos gyventojų, birštoniškiams ir jų bičiuliams iš Druskininkų Rotary klubo „Sūrutis“ papasakojo bendrovės generalinis direktorius Mindaugas Skardžius, mielai atsakęs ir į klausimus, pasidalinęs įžvalgomis apie specialistų pritraukimą bei jų išlaikymą, nuolatinį naujų žinių poreikį ir jų pritaikymą įmonės veikloje.
Po ekskursijos susirinkusieji susikaupė pokalbiui apie Rotary klubų, kurių šiuo metu Lietuvoje yra per šešiasdešimt, veiklos kryptis, organizuojamus renginius, bendrystę, vykdomus socialinius projektus. Juos pristatė Rotary klubų Lietuvos apygardos prezidentas Marius Grigelionis. Savo jau spėta sukaupti patirtimi renkantis socialinės krypties projektus bei mokymosi kartu prioritetus pasidalino ir druskininkiečiai. Pasak M. Grigelionio, atsiremiant į šių metų pasaulio rotariečių, vienijančių per 1,4 milijono narių, šūkį, svarbiausia žinoti, kaip svarbu kurti viltį pasaulyje.
„Birštono versmių“ informacija

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *