Istoriją rašo remdamiesi atsakomybe, pasitikėjimu ir tikėjimu tuo, ką daro

Kai po Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo ir Prienų krašte pradėjo kurtis verslas, tarp jų buvo nemažai įvairių didesnių ar mažesnių įmonių. Tačiau šiandien, prabėgus trims dešimtmečiams, jų gretos labai išretėjusios. Liko vos viena, kita. Juo labiau tokia, kaip UAB „Strielčių lentpjūvė“, pradėjusi nuo lentų pjovimo ir tapusi solidžia, atsakinga įmone, gerai žinoma visoje Lietuvoje ir Europos šalyse.

Verslas jau tapo visos Kavaliauskų šeimos neatsiejama gyvenimo dalimi.

Praėjusią savaitę veiklos trisdešimtmetį minėjusioje įmonėje gaminami briketai, pjuvenų granulės ir apdailos mediena keliauja į Vokietiją, Italiją, Belgiją, Daniją, Lenkiją ir kitas Europos šalis.
Kas lėmė tokią „Strielčių lentpjūvės“ brandą? Tikriausiai geriausiai įmonės sėkmę apibūdina žodžiai: veržlumas, atsakingumas, imlumas naujovėms ir šeimyniškumas. Kartu su įmone augo ir jos įkūrėjo Antano Kavaliausko sūnūs, kurie, pasak vieno iš jų – šiandien visam gamybos procesui vadovaujančio Tomo, lentpjūvės pulsą ir joje vykstančius procesus juto jau nuo paauglystės. Beje, ir šventės metu vedančiojo kalbinti įmonės darbuotojai tvirtino, kad darbe jie jaučiasi kaip darnioje, vienas kitą suprantančioje ir paremiančioje šeimoje.

Šventėje dalyvavęs Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas dėkojo ne tik už sukurtas darbo vietas, vystomą verslą, bet ir darnų „Strielčių lentpjūvės“ įsiliejimą į Prienų krašto bendruomenės gyvenimą, paramą nelaimės ištiktiems žmonėms, įvairių projektų įgyvendinimui, sportui. Tomo Kavaliausko suburta „Pušynės“ komanda jau kelerius metus dalyvauja „Gyvenimo“ laikraščio ir Prienų rajono savivaldybės organizuojamose krepšinio varžybose.

Pats Antanas Kavaliauskas šventinės popietės metu, dėkodamas bendrovės darbuotojams ir jų šeimoms, prisiminė, kad per 30 metų teko išgyventi įvairių patirčių, susidurti su nelengvais iššūkiais, susijusiais ne tik su ekonominėmis krizėmis, bet ir susidūrimais su nesąžiningais veikėjais bei konkurentais ir kitomis panašiomis nesėkmėmis. Kartu jis pasidžiaugė tuo, kad tai jau praeityje ir kad tai pasisekė atlaikyti kolektyvo susitelkimo bei pastangų dėka. Direktoriaus teigimu, svarbiausia, jog jie liko ištikimi pagrindiniam tikslui – gaminamos produkcijos standartams ir siekiui gaminti kuo aukštesnės kokybės bei kuo įvairesnę produkciją.
– Mūsų pirkėjai turi gauti tai, ko jiems reikia, – mano Antanas Kavaliauskas, džiaugdamasis, kad tai supranta ir dauguma jų gero, įmonėje išaugusio brandaus kolektyvo žmonių.

Bendra dovana visiems – nuotaikingas, uždegantis „Sare Roma“ kolektyvo pasirodymas.

Būtent kolektyvo pastangos, noras tobulėti, ieškoti naujų sprendimų ir įgyvendinti visus tikslus, pasak įmonės vadovo, ir garantuoja stabilumą krizių metu.
…Istoriją rašo žmonės. Toliau ją rašys ir Strielčių lentpjūvės kolektyvo dirbantieji. Rašys, kaip ir rašė, remdamiesi atsakomybe, pasitikėjimu ir tikėjimu tuo, ką daro.
Ramutė Šimukauskaitė
Nuotraukos šventės organizatorių

Notraukų autorė fotografė Fotoli.lt

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *