Birštono atvira jaunimo erdvė keliasi į naujas patalpas

Atvira jaunimo erdvė (AJE) – tai svarbi jaunimo susibūrimo vieta, atliepianti jaunimo gyvenimo matymą ir socialinius, kultūrinius poreikius. Tokią erdvę, kur jaunimas gali saugiai praleisti laiką po pamokų, kurti ryšius, o galbūt ir realizuoti savo idėjas, jau ne vienerius metus turi ir Birštonas.
AJE užuomazgos čia prasidėjo Birštono kultūros ir laisvalaikio centre, vėliau, augant jaunų žmonių poreikiams, jaunimui buvo suteiktos patalpos Birštono pirminės sveikatos priežiūros pastate, o šiemet jauniesiems birštoniškiams skirta erdvesnė ir modernesnė vieta Birštono sporto ir sveikatingumo centre, kur apsilankiusieji gali rasti stalo futbolo, loginių, kompiuterinių žaidimų ir kitokių užsiėmimų.
Gegužės 10 d. įvyko ir oficialus naujosios Birštono atviros jaunimo erdvės atidarymas, kurioje jaunimą sveikino gausus būrys svečių. Tarp jų – ir kolegos iš Prienų, ir Birštono viešųjų įstaigų bei, žinoma, Birštono savivaldybės atstovai.
Palinkėjus daug gražių akimirkų bei įteikus simbolines dovanėles naujajai jaunimo darbuotojai Godai Tokerei, buvo perkirpta simbolinė atidarymo juostelė, o vėliau jaunimo laukė grupės „Stotis“ koncertas ir kitos pramogos.

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *