Nukėlė į vaikystę ir prisiminimus

Pakuonyje Mamos diena pažymėta kitaip. Nukelianti visus į vaikystę ir prisiminimus. Pirmą kartą Lietuvoje pristatyta vintažinių bei „Reborn“ lėlių paroda.
Renginį pradėjo tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatė, LNK projekto Lietuvos balso kartos dalyvė Sofija Kazlauskaitė, skirdama dainą mamai.
Pakuonio kultūrinių renginių organizatorius Audrius Gelčys pasveikino visas mamas ir papasakojo, kodėl lėlių paroda pasirinkta pristatyti būtent Motinos dienos savaitgalį. Mergaitės išmokusios meilės, švelnumo, ŗūpestingumo pirmiausia iš savo mamų, visa tai atkartoja su savo lėlėmis. Jas ir sūpuoja, ir myluoja, ir bučiuoja, taip palaipsniui atsiranda motiniški instinktai.
Lėlių kolekcininkė Diana Kapočienė atskleidė, kaip viskas prasidėjo – nuo pirmosios lėlytės iki didžiausios kolekcijos. 
Šiuolaikinių lėlių gamintoja Rasa Kuncaitienė pasakojo, kaip gimsta šiuolaikinės „Reborn“ kolekcinės lėlės, kiek darbo ir pastangų kainuoja pagaminti kiekvieną lėlės detalę. Lėlių gamybai naudojami natūralūs žmogaus plaukai, o akims – stikliniai protezai, kurie naudojami šiuolaikinėje medicinoje.
Su Namų diena susirinkusiuosius sveikino Prienų rajono savivaldybės vicemerė Jūratė Zailskienė, Prienų rajono savivaldybės tarybos narės Rima Zablackienė ir Rita Keturakienė, Pakuonio seniūnas Antanas Keturakis. 
Didžiausi sveikinimai atiteko renginio iniciatorėms Dianai Kapočienei ir Rasai Kuncaitienei, „Reborn“ lėlių namų savininkei. 
Pakuonio laisvalaikio salės informacija
Nuotraukos Gabijos Gudauskaitės

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *