Į Alytaus kriminalistų rankas pakliuvo ispaniškos alyvuogės su kanapių prieskoniu

Alytaus kriminalistai užkirto kelią dar vienam narkotikų tiekėjui. Kovo pabaigoje Alytaus apskr. VPK KP organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai, bendradarbiaudami su Muitinės kriminalinės tarnybos Kauno skyriaus pareigūnais, Kalvarijos pasienio kontrolės punkte sustabdė krovininį automobilį „MB“ su puspriekabe, kurį vairavo 43-ejų metų Ukrainos Respublikos pilietis.
Vairuotojas nurodė, kad iš Ispanijos gabena lietuvių mėgstamų alyvuogių krovinį. Atidarius vilkiko tempiamą priekabą, vyro žodžiai pasitvirtino. Priekaba buvo užkrauta alyvuogių skardinėmis, tik vienas bet… Pasitelkus kinologą su tarnybiniu šunimi Dolcu, atliekant transporto priemonės kratą, daiktadėžėje įrengtoje slėptuvėje, užmaskuotoje įvairiais trosais ir kitais rakandais, aptikta dešimt įtarimą keliančių paketų.
Uoslė neapgavo, iš Ispanijos ukrainietis gabeno ne tik alyvuoges, bet ir kanapių krovinį. Iš viso rasta ir paimta apie 12 kg, įtariama, „žolės“, kurios vertė juodojoje rinkoje gali siekti 120 tūkst. eurų.
Narpliojant narkotikų kontrabandos patekimo į Lietuvą schemą, sulaikytas toje pačioje krovinių pervežimo firmoje dirbantis 44-erių metų Kauno rajono gyventojas.
Bendrams pareikšti įtarimai dėl labai didelio kiekio narkotinių ar psichotropinių medžiagų kontrabandos (LR BK 260 str. 3 d.) ir neteisėto disponavimo labai dideliu jų kiekiu (LR BK 260-1 str. 5 d.). Didžiausia gresianti bausmė – laisvės atėmimas iki 18 metų. Teismas abiems vyrams skyrė griežčiausią kardomąją priemonę – suėmimą (2 mėn.).
Ikiteisminį tyrimą atlieka Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus pareigūnai. Bylą kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.

Rubrikoje Teisėsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *