Šachmatininkų turnyras

Kovo 28 dieną baigėsi Birštono sporto centro šachmatininkų būrelio tradicinis velykinis turnyras.
Šachmatų trenerė pasidžiaugė, kad šiame turnyre dalyvavo 25 žaidėjai, tarp jų – 8 suaugusieji ir 17 mokinių. Suaugusiųjų  turnyro nugalėtoja tapo Virginija Černevičienė, antrąją vietą laimėjo Giedrius Kandrotas, trečiąją – Danutė Urbanavičiūtė.
5–8 klasių grupėje pirmas buvo Augustas Jančiulis, antras – Kristupas Botyrius, trečias – Kasparas  Jusčius.
Įdomiausia kova vyko tarp pradinukų. Malonu buvo matyti, kaip mažieji kovojo dėl kiekvieno taško. Mergaičių prizininkės: 1 – Patricija Celiešiūtė 9 tšk., 2 – Ieva Nikšaitė 6,5 tšk., 3 – Elena Baltušytė 6 tšk.
Berniukų 1–4 klasių grupėje nugalėjo Emilis Karčiauskas, antras buvo Damijan Horban, o trečią vietą užėmė Vitalijus Kulieša.
Birštono sporto centro direktorius Giedrius Gustas prizininkams įteikė  dovanėles, o visiems moksleiviams – dar ir po šokoladinį zuikutį.

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.