Atraskite vakuuminių siurblių naudą ir palengvinkite savo darbą

Vakuuminis siurblys yra labai svarbus oro kondicionavimo, šaldymo ir šilumos siurblių sistemų įrenginys. Jis naudojamas orui ir drėgmei iš sistemų pašalinti sukuriant sistemoje vakuumą arba žemą slėgį. Vakuuminiai siurbliai skiriasi pagal našumą ir gebėjimą pasiekti reikiamą vakuumo slėgį. Svarbu pasirinkti tinkamą siurblį, atitinkantį jam keliamus reikalavimus. Geri vakuuminiai siurbliai yra efektyvūs, patvarūs ir ilgai tarnauja. Naudojant vakuuminį siurblį, oro kondicionavimo, šaldymo ir šilumos siurblių sistemos gali veikti patikimiau ir efektyviau, todėl šių sistemų naudotojams užtikrinamas komfortas ir sutaupoma energijos. Ką dar reikia žinoti apie vakuuminio siurblio pasirinkimą?

Kokį siurblį turėčiau pasirinkti – vienpakopį ar dvipakopį?

Šiuo metu dažniausiai pasirenkami dviejų pakopų siurbliais, nes juose galima pasiekti mažesnį vakuumą, palyginti su vienpakopiais siurbliais. Dviejų pakopų siurbliu galima pasiekti 15-20 mikronų vakuumą, o vienpakopiu siurbliu – apie 150 mikronų. Kuo žemesnis šis lygis / ši vertė, tuo geriau.

Kaip siurblio našumas veikia vakuumo trukmę?

Įvairiose fizinėse ar internetinėse parduotuvėse, pavyzdžiui, kompresoriucentras.lt, galima rasti daug vakuuminių siurblių. Mažesnių modelių talpa yra 40-50 litrų. Didesnių modelių našumas siekia 200 litrų per minutę ar net daugiau. Didelės talpos siurblys leidžia greičiau išsiurbti orą iš sistemos, tačiau svarbu prisiminti, kad šiuo atveju svarbu ne siurblio talpa, o vakuumavimo laikas.

Kiek laiko veikia vakuumas, naudojant siurblį?

Tiesą sakant, vienareikšmio atsakymo čia nėra, nes tam įtakos turi daug veiksnių: įrengimo trukmė, aplinkos temperatūra, sistemos dydis, tačiau svarbiausia – drėgmės lygis aptarnaujamoje sistemoje. Jei sistemoje yra didelis drėgmės lygis, siurbimo procesą reikėtų tęsti tol, kol įsitikinsite, kad jis baigtas. Pirmasis būdas nustatyti, ar šis siurbimas jau atliktas, yra stebėti įrenginį. Vakuumavimo pradžioje iš po išleidimo kištuko (žemiau) pasirodys alyvos dulksna. Jis intensyviausias vakuumo pradžioje ir lėtai nyksta vakuumo metu, kol siurblys nustoja „rūkti”.

Tikslesnis būdas nustatyti vakuumo lygį – stebėti vakuumo matuoklį. Tai elementas, leidžiantis matyti, koks yra vakuumo lygis, ir, priklausomai nuo modelių, siurbliuose yra indikatoriniai arba skaitmeniniai vakuumetrai, kurie yra tikslesni. Jie leidžia mums stebėti, kaip vyksta vakuumavimas.

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *