Mero patarėja A.Dargužienė dirbs teisėja Kaune

LR Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pasirašė dekretą dėl Agnės Dargužienės skyrimo Kauno apylinkės teismo Kauno rūmų teisėja bei priėmė jos priesaiką.
Prienų rajono mero A. Vaicekausko patarėjos teisės klausimais 39 metų A. Dargužienės kandidatūrai prieš tai pritarė visi 12 posėdyje dalyvavusių Tarybos narių – kreiptasi į Prezidentą dėl jos skyrimo.
Pretendentų į teisėjus atrankos komisijos nariai penkiais balsais už (iš šešių) prieniškę pripažino viena iš tinkamiausių pretendentų, jos žinios egzamine įvertintos 8 balais.
A. Dargužienė 2009 m. Vilniaus universitete įgijo teisės magistro kvalifikacinį laipsnį, nuo 2019 m. dirbo mero patarėja, anksčiau yra dirbusi Savivaldybės tarybos sekretore bei juriste, eksperte, teisės konsultante Antstolių rūmuose. Pretendentė kelia kvalifikaciją nacionaliniuose mokymuose, seminaruose, praktinėse konferencijose.
Agnei Dargužienei ir dar septyniems prisiekusiems teisėjams šalies vadovas palinkėjo nagrinėjant bylas remtis ne tik teorinėmis žiniomis, bet ir empatija bei išmintimi, niekada nepritrūkti drąsos, stiprybės bei kantrybės atsakingai vykdant teisėjo pareigas.
Agnė Dargužienė iki šiol nėra dirbusi teismų sistemoje, tačiau, pasak jos, pasikliauna savo, kaip teisininkės, žiniomis ir kompetencija, turi gebėjimą greitai įsigilinti ir perprasti naujas sritis. Pretendentė sakė, kad pastaruosius devynerius metus dirbo valstybės tarnyboje.
„Tikiu, kad mano profesinė branda, mano gebėjimai, patirtis leis man būti gera teisėja,“ – sakė ji.
Parengta pagal BNS ir ELTA informacijas

Rubrikoje Mūsų kraštas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *