Įdomūs ir turiningi Birštono sveikuolių metai

Birštono sveikos gyvensenos klubo „Šilagėlė“ nariai, itin gausiai susirinkę į ataskaitinį susirinkimą, dalyvaujant svečiams: vicemerui Vytui Kederiui, „Bočių“ bendrijos pirmininkei Julijai Barutienei, Neįgaliųjų draugijos pirmininkei Julijai Senavaitienei, diabeto klubo „Versmė“ pirmininkei Birutei Bartkevičiūtei, – klubo prezidentė Aldona Žaliauskienė išsamioje ataskaitoje pristatė sveikuolių 2023 metų veiklas.
Klubas savo veiklą organizavo pagal patvirtintą 2023 metų programą ir du Birštono savivaldybės finansuotus projektus, kuriems gavo finansavimą. Projektus „Gyvenk įdomiai ir sveikai“ ir „Gyventojų fizinio aktyvumo skatinimas“ vykdė su Kauno rajono visuomenės sveikatos biuru, buvo organizuotos trys paskaitos, įvairūs žygiai, varžybos ir kiti renginiai.
Du kartus per savaitę stiprinome savo jėgą ir raumenų masę užsiėmimuose Sporto centre. Testavimo metu buvo nustatytas asmenų biologinis amžius. Šio projekto lėšomis įsigijome gražius marškinėlius su „Šilagėlės“ logotipu. Jais pasipuošę žygiuosime miesto šventėje.
Smagu buvo dalyvauti „Džiaugsmo akademijos“ užsiėmimuose ilgais rudens vakarais, pasisemti geros nuotaikos juoko jogos, jogos, meno terapijos, šokio judesio terapijos veiklose, kalėdinių žaisliukų dirbtuvėse…
Advento metu pasisekimą turėjo Sveiko maisto šventė su maisto gaminimo dirbtuvėmis. Per metus buvo organizuota 10 kelionių. Aplankėme Lenkiją/Ryno pilį ir vietovę, kurioje buvo pirmąkart paminėtas Lietuvos vardas 1009 m., Latviją, Kuldigos ir Venspilio miestus. Žinoma, nemažai keliavome po Lietuvą. Naujoji Akmenė, Dzūkijoje Čepkelių raistas, Raižiai, Butrimonys, Pamario kraštas, naujai pritaikytos Lukiškių kalėjimo erdvės Vilniuje, Šviesų festivalis Rumšiškėse, Alytaus miestas ir Lelijos tiltas. Kiekviena vietovė savaip įdomi ir pasakoja intriguojančias istorijas.
Po finansinės ir revizijos komisijos ataskaitų įteikti apdovanojimai aktyviausiems. Padėkota Nijolei Verseckienei už projektų rašymą ir finansinės apskaitos vedimą; Nijolei Juozaitienei už kantrybę ir išradingumą, suburiant narius į keliones bei jas aprašant spaudoje; Astai Vaitkevičienei už informacijos sklaidą, taip pat ir Gražinai Abromienei. Už projektų įgyvendinimą nusipelnė padėkų Asta Vaitkevičienė, Nijolė Verseckienė, Antanas ir Danguolė Gribinai. Jų dėka puikiai pasirodėme Lietuvos šaltibarščių ruošimo čempionate, skoniu žavėjo patiekalai ant laužo ugnies.
Renginio metu pasveikinti ir jubiliatai. Savivaldybės įsteigtais Padėkos raštais už Birštono bendruomenės skatinimą laisvalaikį leisti sveikai ir aktyviai buvo apdovanoti Zita Šveinauskienė, Veronika Bukevičienė ir Nijolė Povilaitienė. Padėkota Vytautui Gedminui ir Vytui Vaitkevičiui už varžybų organizavimą, L.Karoblytei, Vidai Bovnes – už aktyvią veiklą. Didelis ačiū šauniajai mūsų prezidentei Aldonai Žaliauskienei, kuri mus skatina gyventi sveikai ir aktyviai.
Miela buvo pabendrauti, vaišinantis Mildos Dabašinskienės ir Romualdos Barštienės virta grikių koše.
Nijolė Kvietkauskaitė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *