Prienuose atidaryta grafinio dizaino ir dizaino darbų paroda

Kovo 14 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre pristatyta Vilniaus dailės akademijos (VDA) Kauno fakulteto Dizaino katedros Grafinio dizaino ir Dizaino studijų programų studentų darbų paroda „GD+D“ ir studijų VDA galimybės.
Parodos atidaryme dalyvavo profesorius, Lietuvos dailininkų sąjungos ir Lietuvos dizaino asociacijos narys, Vilniaus dailės akademijos Kauno fakulteto Dizaino katedros vedėjas Virgilijus Trakimavičius su jaunų dėstytojų komanda, Prienų rajono savivaldybės vadovai, Prienų „Žiburio“ gimnazijos, „Revuonos“ pagrindinės mokyklos mokiniai su mokytojais.
Tardamas sveikinimo žodį Administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Rimvydas Zailskas pasidžiaugė mokinių gausa, neabejodamas, kad kiekvienas iš jų ras sau įdomiausią kūrinį, o kai kas gal ir pagalvos, jog galėtų savo ateitį susieti su viena iš studijų krypčių. Taip pat padėkojo profesoriui V. Trakimavičiui ir komandai už atvykimą ir galimybių mokiniams pristatymą.
Prof. V. Trakimavičius papasakojo apie studijų programą. Mintimis apie savo studijas pasidalino dėstytojai Julius Guzaitis, Andrejus Repovas, Egidijus Valantinavičius, Vaida Tamoševičiūtė.
Paroda veiks iki balandžio 12 d.

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *