Ruošdamiesi Dainų šventei, koncertavome Lazdijuose

Lietuvos dainų šventė tęsia savo kelionę po Lietuvą. Šeštojoje jos stotelėje – Lazdijuose – kovo 11 d. dainavo Birštono kultūros centro mišrus choras, vadovaujamas Inesos Semėnaitės-Rutkauskienės, besiruošiantis šimtmetį mininčiai Lietuvos dainų šventei „Kad giria žaliuotų“, kuri vyks birželio 29 – liepos 6 d. Vilniuje.


Atvykstant į Lazdijus, pasitiko inkilų instaliacija, kviečianti veikti, kad giria ne tik žaliuotų, bet ir čiulbėtų… Koncerte dalyvavo kolektyvai iš Druskininkų, Varėnos, Alytaus, Birštono, Punsko, Seinų ir Lazdijų, iš viso 24 kolektyvai, apie 400 atlikėjų. Renginį labai nuotaikingai vedė Ignas Krupavičius. Šventės metu kraštietis Juozas Mikutavičius pasveikino visus ir įteikė chorų vadovams dovanas, pridėjo ir po inkilą, kuriuos sukūrė Lazdijų rajono ugdymo įstaigų mokiniai ir mokytojai. Lietuvos nacionalinio kultūros centro direktorius Saulius Liausa įteikė padėkas visiems vadovams ir palinkėjo geros nuotaikos šauniesiems atlikėjams.
Kolektyvo vadovė tarp repeticijos ir pasirodymo suorganizavo ekskursiją į muziejų, kur sužinojome daug naujo apie Lazdijų kraštą ir jo žmones.
Birštono kultūros centro choro informacija

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *