Buriasi bendrystei ir geriems darbams

Birštono savivaldybėje veikiančių nevyriausybinių organizacijų gretas papildė dar viena visuomeninė organizacija. Tai – Rotary klubas, į kurį buriasi Birštono krašte gyvenantys ar dirbantys aktyvūs žmonės.
Tie, kurie yra pasirengę laikytis Rotary klubo įstatų ir kuriems artimos tarptautinės rotariečių organizacijos idėjos. Tarp jų svarbiausios – vykdyti humanitarinius paramos ir labdaros projektus, skatinti tarpusavio supratimą ir bendradarbiavimą, dalintis savo patirtimi ir geriau pažinti šalia esančius verslus, įmones, rengti susitikimus su įvairių sričių lyderiais ir bendradarbiauti su kitais klubais.
Praėjusį antradienį grupė Birštono rotariečių, bendramintės Vaidos pakviesti, lankėsi Prienų rajone, netoli Šilavoto esančioje UAB „Ekofrisa“. Po ekskursijos po moderniai įrengtą grikių ir kitų kruopų gamybos įmonę birštoniškiai kartu su „Ekofrisos“ direktore Lina Dužinskiene pratęsė diskusijas apie investicijas, naujas technologijas, rinkų paiešką, šiandieninę geopolitinę situaciją ir su ja susijusius iššūkius.
Birštono Rotary klubo prezidento Vytauto Silevičiaus teigimu, išvyka į „Ekofrisą“ paliko gerą įspūdį. Vieniems – tai buvo pirma pažintis su kruopų gamybos technologijomis bei ypatumais. Jį patį maloniai nuteikė per kelerius metus įmonėje įvykusios permainos ir čia dirbančių žmonių imlumas inovacijoms, atsakingas požiūris.
Kitas klubo narių susitikimas – kovo 19-ąją. Planuojama išvyka į ūkininko Vytauto ūkį.
„Birštono versmių“ informacija

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *