Laikas pripažinti ir veikti

Vasario 23 d. Prienų kultūros ir laisvalaikio centre vyko susitikimas-diskusija „Laikas pripažinti ir veikti…“. Susitikimo metu perskaityti keli pranešimai ir pristatyta situacija Prienų krašte dėl narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo ir platinimo.
Narkotikų ir tabako kontrolės departamento Prevencijos koordinavimo skyriaus vedėja Aušra Želvienė kalbėjo apie psichoaktyvių medžiagų vartojimo problemą, prevencinį darbą ir bendruomenės bei policijos vaidmenį jame.
Alytaus apskrities VPK Kriminalinės policijos Organizuoto nusikalstamumo tyrimo skyriaus viršininkas Vidas Ogulevičius supažindino, kokios yra narkotinės ir psichotropinės medžiagos, kokia jų vartojimo situacija Alytaus AVPK Prienų rajono savivaldybės teritorijoje ir su tuo susiję iššūkiai.
Kauno apygardos prokuratūros Alytaus apylinkės prokuratūros vyriausioji prokurorė Daiva Brudnienė pateikė informacijos dėl Ikiteisminio tyrimo eigos organizuojant ikiteisminius tyrimus, susijusius su narkotinėmis, psichotropinėmis medžiagomis, išskyrė tyrimo ypatumus, kai nusikalstamas veikas padaro nepilnamečiai.
Diskusiją moderavo Prienų rajono savivaldybės tarybos narys Andrius Grumadas.
Prie diskusijos prisijungė „Gilės sodas“ atstovės Irma ir Aldona. Dalyviai diskutavo apie prevencines priemones, skirtas ne tik nepilnamečių informuotumui apie narkotinių ir psichotropinių medžiagų vartojimo žalą, keliamas grėsmes sau ir visuomenei, bet ir skatinant motyvaciją jų nevartoti, užkertant kelią šių medžiagų platinimui.
Prienų policijos bendruomenės pareigūnės informacija

Rubrikoje Teisėsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *