Žais Lietuvos mokyklų žaidynių finale

Vasario 1 dieną Prienų rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto centre vyko Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų IV etapo (tarpzoninio) krepšinio „3×3“ varžybos. Jose dalyvavo Veiverių T. Žilinsko gimnazijos berniukų ir mergaičių, gimusių 2008 metais ir jaunesnių, komandos.
Dėl patekimo į finalinį etapą kovojo po keturias mergaičių (Veiverių T. Žilinsko, Vilniaus r. Mickūnų, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus ir Varėnos r. Merkinės Vinco Krėvės gimnazijų) ir berniukų (Veiverių T. Žilinsko, Molėtų r. Giedraičių Antano Jaroševičiaus, Vilniaus r. Maišiagalos Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio Algirdo ir Alytaus r. Miroslavo gimnazijų) komandas. Po dvi geriausias tarpzoninių varžybų dalyves patenka į finalinį etapą, kuris vyks kovo 15 dieną.
Abi Veiverių T. Žilinsko gimnazijos – berniukų ir mergaičių – komandos „prasiskynė“ kelią į Lietuvos mokyklų žaidynių finalą, į kurį iš viso patenka tik po šešias Lietuvos kaimo vietovių mokyklų komandas. Veiverių vaikinai nugalėjo visus priešininkus ir tapo tarpzoninių varžybų čempionais. Merginos nusileido tik Varėnos rajono Merkinės gimnazijos komandai ir iškovojo antrąją vietą.
Prienų KKSC informacija

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *