„Adventur“ parodoje prisistatė ir Birštono kurortas

Sausio 26–28 dienomis Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ jau vienuoliktąjį kartą vyko vienintelė mūsų šalyje vykstanti tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „Adventur 2024“.
Šiemet „Litexpo“ centre save pristatė per 100 dalyvių, tad parodos lankytojai galėjo vienoje vietoje sužinoti, kokios naujovės šiais metais jų laukia Lietuvoje ir užsienyje, o galbūt čia pat išsirinkti ir būsimų atostogų kryptį.
Daugiausia poilsiautojų sezono metu sulaukti tikriausiai visuomet tikisi kurortai. Tad ir parodos metu Birštono turizmo, kultūros, apgyvendinimo, sporto ir sveikatingumo įstaigų – Birštono muziejaus, „Eglės“ sanatorijos, „EGO SPA“, „Natura camp“, „Tulpės“ sanatorijos, „Čiulba ulba“, „Birštono Nemuno“ ir, žinoma, paties Turizmo informacijos centro – atstovai, susibūrę po Birštono turizmo informacijos centro stendo pastoge, kvietė lankytojus. Atskirą savo stendą parodoje turėjo ir Birštono „Versmės“ sanatorija.
Parodos metu Birštono krašto įstaigų stenduose lankytojų laukė ne tik pažintis su tuo, ką kurortas turi geriausio, atsakymai į jiems rūpimus klausimus, bet ir išskirtinė galimybė vietoje išbandyti įvairias procedūras, akių, kaklo/pečių juostos masažus, o įsigijusiųjų poilsį parodos metu – specialios nuolaidos ir kitos staigmenos.
Pirmąją „Adventur“ dieną palaikyti Birštono krašto atstovų, o galbūt ir pasižiūrėti, kokias naujoves pristato kitos savivaldybės, buvo atvykusi ir Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė.
Beje, parodoje dalyvavo ir birštoniškis Irmantas Adamonis. Jis kartu su verslo partneriu Marijumi Jakinevičium į Vilnių atvežė naujų skonių ir parodos dalyviams bei lankytojams pristatė lietuviškus „Miella“ vynus.
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *