Iš Lietuvos aerobinės gimnastikos žiemos čempionato grįžo su medaliais

Sausio 20 dieną Prienų kūno kultūros ir sporto centro ugdytiniai dalyvavo Ukmergėje vykusiose Lietuvos aerobinės gimnastikos žiemos čempionate, iš kurio prieniškės parsivežė ne vieną medalį.
Mėgėjų lygoje mūsų krašto sportininkės pelnė net penkias prizines vietas. Aukso medalius į Prienus parvežė: vaikų amžiaus grupėje mergaičių vieneto rungtyje pirmąją vietą užėmusi Milita Barštytė, vaikų amžiaus grupinio pratimo rungties pirmosios vietos nugalėtojos Sofija Dapkevičiūtė, Emilė Bradūnaitė, Goda Gudauskaitė, Patricija Seiliūtė, Barbora Visockaitė  bei jaunučių amžiaus kategorijoje taip pat grupiniame pratime pergalę iškovojusios Emilija Zujūtė, Meida Akelaitytė, Elena Raškevičiūtė, Jonė Mikelionytė, Jorė Petkevičiūtė. Mėgėjų lygoje iškovoti sidabro ir bronzos medaliai. Juos parvežė: Lėja Milkevičiūtė jaunučių amžiaus grupėje, mergaičių (gimusių 2014 m.) vieneto rungtyje užėmusi II vietą ir Mėja Matulaitytė jaunučių amžiaus grupėje, mergaičių (gimusių 2013 m.) vieneto rungtyje pelniusi III vietą.
Nacionalinėje lygoje pirmąją vietą užėmė: Aurėja Zujūtė (vaikų amžiaus grupė, mergaičių (gimusių 2018 m) vieneto rungtis), Augustė Aukštuolytė, Martyna Levinskaitė, Guoda Petraškaitė, Ema Valatkaitė, Milita Mikailionytė, Meda Lazauskaitė (jaunių amžiaus grupė, šokio aerobikos rungtis) bei Viltė Martusevičiūtė, Aušrinė Bakaitė, Gabrielė Barštytė, Kamilė Žilionytė, Eglė Vaitkutė, Fausta Lučiauskaitė (jaunimo amžiaus grupė šokio aerobikos rungtis). Nacionalinėje lygoje prieniškės taip pat pelnė kitas prizines vietas. Akvilė Šiugždinytė, Barbora Miliauskaitė, Melanija Vitkauskaitė, Luka Libaitė, Kamilė Kubiliūtė vaikų amžiaus grupėje, grupinio pratimo rungtyje laimėjo II vietą, o Auksė Kavaliauskaitė bei Liepa Strielkutė vaikų amžiaus grupėje, mergaičių (gimusių 2017 m. ir 2015 m.) vieneto rungtyje iškovojo III vietą.
FIG lygoje prieniškės pelnė du medalius. Austėja Žukauskaitė, Milena Damynaitė, Luknė Matusevičiūtė, Austėja Šeškutė, Ieva Vaitkutė jaunučių amžiaus grupėje, grupinio pratimo rungtyje iškovojo auksą, o jaunučių amžiaus grupėje, trejeto rungtyje Austėja Žukauskaitė, Ieva Vaitkutė, Austėja Šeškutė užėmė III vietą.