Žemdirbiai buriasi draugėn

Penktadienį įvykusiame išplėstiniame Prienų ūkininkų sąjungos tarybos posėdyje pasidalinta nuomonėmis apie laužų akciją ir aptarta tolimesnė veiksmų eiga dėl situacijos žemės ūkyje.
Prienų ir Birštono krašto ūkininkai planuoja prisijungti ir prie važiuojančiųjų su traktoriais į Vilnių, taip pat nepalikti be atsako ir rajone susikaupusių problemų.
Veiksmams koordinuoti ir strategijai bei siūlymams parengti sudaryta Iniciatyvinė grupė, į kurią išrinkti Ūkininkų sąjungos, Jaunųjų ūkininkų sąjungos, Nemuno žemės ūkio bendrovės ir nepriklausantys žemdirbiškoms organizacijoms ūkininkai. Grupės vadovu išrinktas Gintas Sodaitis.
Ūkininkai apsvarstė ir gautą pasiūlymą – deleguoti savo atstovus į Verslo tarybą. Anksčiau veikusioje Verslo taryboje po tris narius turėjo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Prienų atstovybė, Ūkininkų sąjunga ir tris narius deleguodavo savivaldybės Taryba. Jeigu bus atgaivinta Verslo tarybos veikla, žemdirbiams joje atstovautų Martynas Butkevičius, Gintas Sodaitis ir Darius Steponkevičius.
Artimiausiu metu krašto žemdirbiai savo rūpesčius planuoja aptarti gausesniame rate.

Žemdirbių sueiga vyks sausio 18 d. 14 val.
Prienų kultūros ir laisvalaikio centre (II a. salėje)

Susirinkimo darbotvarkėje:
1.Teisingumo paieška savivaldybės ir žemdirbių tarpusavio santykiuose.
2 Informacija dėl respublikinės žemdirbių akcijos.

Kviečiame žemdirbius aktyviai dalyvauti.

Iniciatyvinė grupė

Rubrikoje Žemės ūkis. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *