Prienų turizmo ir verslo informacijos centras sausio 26-28 d. dalyvaus tarptautinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2024″

Parodos metu bus pristatomi mūsų rajono turistiniai objektai, maršrutai, veikiančios įstaigos ir įmonės, turizmo paslaugų teikėjai.

Jau tapo tradicija kiekvienais metais pakviesti prie parodos prisidėti ir mūsų krašto verslus (įsteigti suvenyrus, dovanų kuponus ar pan.).

Norime savo kraštą pristatyti kuo įdomiau ir novatoriškiau, tad prašome Prienų krašto verslininkų ir turizmo paslaugų teikėjų į turizmo ir verslo informacijos centrą atnešti savo veiklą reprezentuojančių suvenyrų ir leidinių iki sausio 23 dienos, o mes jau pasistengsime, kad pas Jus sezono metu netrūktų lankytojų ir turėtumėte didelį užimtumą.

Taip pat kviečiame Prienų krašto turizmo paslaugų teikėjus, pramogų organizatorius, kaimo turizmo, maitinimo įstaigų atstovus atsiųsti mums informaciją apie savo įdomiausias naujienas, renginius, išskirtinumą. Kokias patirtis, pojūčius, skonius, edukacijas, pramogas ar iššūkius pasiūlysite Prienų rajono lankytojams? O mes apie tai papasakosime parodos dalyviams.

Lauksime Jūsų adresu Vytauto g. 35, Prienai, o informaciją siųsti el.p. tvic@infoprienai.lt

Gražios savaitės ir lauksime iš Jūsų žinių! 🙂

Rubrikoje Mūsų kraštas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *