Įžengėme į 2024-uosius. Pagal Rytų horoskopą vasarį jų valdovu taps Drakonas. Ko iš Drakono metų tikisi kalbinti „Gyvenimo“ skaitytojai.

Asta Kelmelienė, Sundakai:
– Tikiuosi, kad Drakonas atneš ne tik mano šeimai, bet ir visiems ramius, taikius metus. Kad išsipildys praeitais metais neišsipildžiusios svajonės, o šalia bus neapsimetėliai, bet tikri draugai.


Neringa Pikčilingienė, Šilavotas:
– Sveikindama visus su Naujaisiais metais, noriu ir linkiu, kad metai būtų ne prastesni negu buvo. Tiesiog tegul bus daugiau žmogiškumo, mažiau pykčio ir pavydo. Tegul kiekvienas turi savo svajonių, tikslų ir norų. Kiekvienam po lašelį gerumo, laimės ir sklidiną taurę meilės!


Rimantė Butkuvė, Puzonys:
– Vienas žingsnis jau padarytas – išeiti iš siūlomos matricos. Vieni tai vadina sistema, patikslinčiau, kad tai yra terpė. Nebūti socialinių tinklų sraigteliu, visa dozuoti, nes ten daug mielų, pažįstamų žmonių. Dar vienas žingsnis, kai žmonės ieškosi naujo darbo, naujų rūbų. Man patiko idėja ieškoti naujo maisto, mesti įsisenėjusius įpročius.
Taigi, drakonas myli stiprius žmones, nes jų oda kieta, neįkandama, todėl tikiuosi tolinti nenumaldomai artėjantį septyniasdešimtmetį per judėjimą. Dažnai miške ir graužiant morkas.


Aušra ir Darius Večerskai, Prienai:
– Kaip ir kiekvienais metais, tikimės, kad atėję metai bus geresni nei praėję. Šie metai bus ilgesni – keliamieji metai. Mes su vyru susipažinome vasario 29 d. Metai keičia metus, o tuo pačiu keičiamės ir mes patys. Santuoka – graži gyvenimo kelionė ir neįkainojama dovana… Norėtųsi palinkėti visiems santarvės, darnos ir supratimo, sveikatos ir darbingų metų. Mylėkite ir būkit mylimi! O horoskopai tegu būna tik nuotaikai praskaidrinti.


Vida, Prienai:
– Drakono prašau, kad visi mano šeimos nariai būtų sveiki, nes baigiasi resursai vaistams. Taigi dar prašau, kad jis padėtų išsirinkti bent kartą ir tik vieną laimingą loterijos bilietą.
Nemažai tų visokių „gyvūnų metų“ prabėgo, taigi iš nieko nieko nesitikiu. Svarbiausia, kad nebūtų karo, kad Drakono ugnies šviesa apšviestų didžiųjų protus susėsti už derybų stalo – nesuprantu, kodėl tokioj stebuklų civilizacijoje turi žūti taikūs žmonės, vaikai… Taigi, Drakone, sutaikyk…


Giedrė, Birštonas:
– Norisi tikėti, kad Drakonas bus griežtas, kad bus mažiau nelaimingų atsitikimų, mirčių, ligų. Linkiu jam ir mums visiems saugoti save, vieni kitus. Mažiau principų, pykčių – juk esam laikinai, todėl mylėkim ir būkim mylimi čia ir dabar.

Kalbino Palma Pugačiauskaitė

Rubrikoje Redakcijos skiltis. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *