Dalyvavo pasauliniame jaunųjų giesmininkų kongrese

Gruodžio 30 dieną Vatikane įvyko popiežiaus Pranciškaus ir iš įvairių kraštų į pasaulinį kongresą atvykusių jaunųjų giesmininkų, priklausančių Tarptautinei „Pueri Cantores“ federacijai, susitikimas. Jame dalyvavo ir Kauno sakralinės mokyklos choro „Cantores David“ („Dovydo giesmininkai“) nariai bei vadovai, lydimi Sakralinės muzikos mokyklos direktoriaus, Išlaužo parapijos klebono Viliaus Sikorsko.
Giesmininkams skirta programa truko iki sausio 1 dienos. Jie dalyvavo Šv. Mišių aukoje su Šventuoju Tėvu popiežiumi Pranciškumi, meldė taikos pasauliui Švč. Mergelės Marijos Bazilikoje ir giedojo kartu su 110-čia vaikų ir jaunimo chorų Gala koncerte „Colors of Pueri Cantores“, Romoje.
Kaip pranešama Vatikano žiniose, Šventasis Tėvas padėkojo giesmininkams už gražų sutikimą, už svarbią pagalbą ir tarnystę Bažnyčiai. Pasak popiežiaus, giesmininkai padeda bendruomenėms melstis ir atverti širdį Viešpačiui, todėl jis linkėjo giesmių tradiciją perimti kaip brangią dovaną ir perduoti kitiems praturtintą savo džiaugsmu.
Gražiam giedojimui kartu reikia pastangų, kaip ir geram sugyvenimui kartu, – pažymėjo Popiežius.
Nuotraukos iš Išlaužo dievo dvaro Facebook paskyros

Rubrikoje Pasaulis iš arti. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *