Prienuose įvyko renginių ciklo „Pasidalinkime gerumu“ baigiamasis koncertas

Susirinkusiuosius sveikino Lietuvos jaunųjų maltiečių vadovė R.Brūzgaitė.

Gruodžio 21 d. Prienų „Ąžuolo“ progimnazijos moksleiviai kartu su Prienų jaunaisiais maltiečiais pakvietė prieniškius į jau tradicija tapusį renginių ciklo „Pasidalinkime gerumu“ baigiamąjį koncertą, kurio metu „Ąžuolo“ progimnazijos moksleiviai žiūrovams dovanojo stebuklingą pasaką „Jūros dugno istorija“.
Spektaklio metu „ąžuoliukai“ ne tik sukūrė šventinę nuotaiką, bet ir priminė visiems šv. Kalėdų prasmę ir esmę, jog per Kalėdas svarbiausia visai ne dovanos, bet gerieji darbai, mat pagrindinis renginio tikslas – surinkti  maltiečių sriubai, kuri visus metus džiugins vienišus mūsų krašto senolius.
Po pasirodymo artėjančių švenčių proga vos į Prienų kultūros ir laisvalaikio centro salę tilpusius žiūrovus sveikino pirmus metus „Ąžuolo“ progimnazijai vadovaujanti direktorė Giedrė Tautvydienė, kuri džiaugėsi tapusi tokios gerumu pripildytos bendruomenės dalimi bei linkėjusi, kad tas gerumas nepasibaigtų su šventėmis, o tęstųsi visus metus. Sėti gerumo sėklas linkėjo ir Lietuvos jaunųjų maltiečių vadovė Rimgailė Brūzgaitė, nes, kaip sakė pati Rimgailė, meilės vaisiai visuomet paliečia ir mūsų pačių gyvenimus.
Rimantė Jančauskaitė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *