Šventiniame vakare pagerbti savivaldybės verslininkai

Baigiantis metams ir įvertinant nuveiktus darbus bei iniciatyvas, gruodžio 14 dieną Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas sukvietė rajono verslininkus į šventinį padėkos vakarą Prienų kultūros ir laisvalaikio centre. Jo metu gausiai susirinkusiems verslo atstovams padėkota už indėlį į krašto vystymą, gyvenamosios aplinkos gražinimą, naujų darbo vietų, produktų, paslaugų kūrimą, prisidėjimą prie savivaldybės biudžeto augimo ir bendruomenių iniciatyvų.
Mero A.Vaicekausko teigimu, nors Prienų rajone vyrauja smulkusis ir vidutinis verslas, ir pernai, ir šiemet iš jo į savivaldybės biudžetą mokesčių pavidalu surinkta nemažai pajamų. Atsiranda naujų, inovatyvių verslų, tai rodo, kad Prienai tampa patrauklia vietove dirbti ir gyventi. Jis padėkojo verslo atstovams už pastangas, kurių dėka buvo įveikti įvairūs iššūkiai, atsilaikyta nepalankiems vėjams ir linkėjo sėkmės bei valios įgyvendinant naujus sumanymus.
Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų viceprezidentas Vydas Damalakas pasidžiaugė aktyvia Prienų rajono savivaldybės verslininkų bendruomene, bendradarbiavimu su savivalda, gyvuojančia padėkos verslui tradicija, paragino įmonių atstovus jungtis prie Kauno PPAR veiklos.
Kaip ir kasmet, vakaro metu buvo paskelbti konkurso „Sukurta Prienų krašte“ laureatai, meras A.Vaicekauskas ir Kauno PPAR viceprezidentas V.Damalakas turėjo garbės įteikti padėkas konkurso dalyviams, skirti apdovanojimus verslininkams, sėkmingai įgyvendinusiems infrastruktūros plėtros projektus.
Konkursas „Sukurta Prienų krašte“ organizuojamas Prienų rajono savivaldybės ir Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmų iniciatyva, skatinant įmones kurti aukštos kokybės, inovatyvias, konkurencingas paslaugas bei produktus.
Konkurso nugalėtojams įteiktas Savivaldybės įsteigtas prizas – kraštiečio kalvio Martyno Breikšto nukaldintas autorinis darbas „Aitvaras“ – įteiktas dviejų kategorijų – per 20 ir iki 20 – darbuotojų turinčių įmonių vadovams. UAB „Inčas“ generalinis direktorius Vaclovas Marčiulynas apdovanotas už bendrovėje gaminamą produktą „Šilumai jautraus popieriaus rulonėliai“, o gidė Rūta Milušauskaitė (Rūta Rūtė) paskatinta už sukurtą populiarią cukraus dirbtuvėlių edukaciją „Cukraus Lietuva“.
Bendrovės „Inčas“ gaminami popieriniai rulonėliai naudojami elektroninėse eilių valdymo sistemose, bankomatuose, kasos aparatuose, autobusų, traukinių bilietams spausdinti, medicininiuose, laboratoriniuose prietaisuose ir kitos paskirties įrenginiuose. Gaminami rulonėliai su spauda ant antros pusės ypač populiarūs užsienyje. „PRO BRO“ tinklui skirtos kasos juostos su QR kodais gaminamos itin mažais tiražais personalizuotai kiekvienai automobilių plovyklai.
Prienuose gerai žinoma gidė Rūta Rūtė yra sukūrusi ir veda ne vieną edukaciją vaikams ir suaugusiesiems, jų metu kviečia geriau pažinti Prienų karinį miestelį ir tarpukario tradicijas, moko pasigaminti popierių. Pagrindinė ir populiariausia yra jos cukraus dirbtuvėlių programa. Edukacijos metu demonstruojama cukraus liejimo technologija, pristatomi iš cukraus sukurti „namukai“ pagal tikrus Lietuvoje esančius architektūrinius statinius, pasakojamos įkvepiančios istorijos.
Konkurso „Sukurta Prienų krašte“ sertifikatais ir dovanomis apdovanoti ir kiti rajono gamintojai bei kūrėjai: UAB „Ekofrisa“ – už ekologiškų pūstų grikių granolą su liofilizuotais vaisiais; UAB „AIPEK“ vadovė Vilija Čiapaitė – už sukurtą ir apipavidalintą knygą „Prienų ir Birštono krašto legendos ir mitai: krašto mitinės būtybės“; floristė Jurgita Vaičiūnaitė – už įvairių gėlių ir dekoracijų namams, vitrinoms, foto studijoms kūrimą; UAB „EVIJA&Partner“ kūrėjai Rimas ir Mantas Adomaičiai – už kuriamą natūralios sudėties kosmetiką, apsauginį kremą Evija „Klasikinis“; ūkininkė Vaiva Buliauskienė – už Gerulių kaimo sūrius ir kitą ūkyje gaminamą pieno produkciją.
Prienų rajono savivaldybės mero padėkomis ir stilizuotais „Paukštės“ prizais už glaudų bendradarbiavimą kuriant patrauklią Prienų miesto aplinką apdovanoti dar du verslo atstovai.
Vienas jų įteiktas UAB „Vytenio namai“ vadovui Andriui Eidukevičiui, padėkojant už investicijas Prienų mieste, kultūros paveldo objektų atgaivinimą ir įveiklinimą.
Klaipėdoje veikianti įmonė buvusiame Prienų kariniame miestelyje įgyvendino projektą „Vytenio 22“: įrengė modernius 64 butus, kurie jau parduoti.
Kita „Paukšte“ pagerbti UAB „Jurgaveta“ vadovai Jurgita ir Gintaras Valavičiai, nemažai prisidėję prie Prienų miesto įvaizdžio stiprinimo, investavę lėšų, kuriant kokybiškas paslaugas remiantys sporto iniciatyvas, prisidedantys prie aplinkos gražinimo ir Prienų įvaizdžio stiprinimo. Įmonė skatina ir nekilnojamojo turto vystymą Prienuose.
Verslo bendruomenei nuskambėjo muzikinis sveikinimas – Kauno valstybinio muzikinio teatro ir Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademijos atlikėjai dovanojo kūrinius iš populiarių miuziklų ir operečių. Po jo surengtas šventinis furšetas.
Dalė Lazauskienė

Rubrikoje Mūsų kraštas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *