Džiaugsmo akademijoje patyrėme naujų pojūčių

Kauno rajono visuomenės sveikatos biuras kartu su Birštono sveikos gyvensenos klubu „Šilagėlė“ lapkričio mėnesį organizavo keturis „Džiaugsmo akademijos“ renginius, kurie praskaidrino niūrias lapkričio dienas.
Labai pasiteisino „Juoko jogos“ užsiėmimas, kurio metu ne tik prisijuokėme iki soties, bet ir išmokome pravėdinti galvą juoko pagalba. Svarbiausia – pozityvus požiūris gyvenimą… Todėl galvą aukštyn, apdovanojant save ir kitus šypsena.
Susitikę kitą kartą, prisiminėme klasikinę jogą ir puikiai atsipalaidavome, pratampydamos savo sąnariukus ir raumenukus.
Meno terapijos užsiėmimai panardino mus į susikaupimo ir meno pasaulį, kuris buvo įdomus tuo, kad lipdėme iš molio ir savo darbą turėdavome perduoti gretima esančiai, nesakydamos, ką buvome sumanę padaryti. Kai, apėjęs ratą, darbelis sugrįžo pas mane – vargiai galėjau atpažinti savo sumanymą… Kitas užsiėmimas buvo tapybos.
Šokio judesio terapijos užsiėmimas buvo pats įdomiausias. Jame buvo svarbus minties, muzikinio takto ir kūno susiliejimas. Nuostabią patirtį gavome iš kartu buvusiųjų rankų prisilietimų, nešančių gerąją energiją. Visa tai daryti užsimerkus buvo nerealus pojūtis. Sunkiausia buvo dirbti visiškoje …tyloje. Lietuviškos sutartinės muzika priminė, kad mes – iki širdies gelmių esame lietuvės.
Nekantriai lauksime gegužio mėnesio išvykos į pajūrį, kad galėtume iki valios užsiiminėti šokio ir juoko joga, ošiant gražuolei Baltijai.
Nijolė Juozaitienė
Sveikos gyvensenos klubo „Šilagėlė“ narė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *