„Gyvenimo“ laikraščio ir Prienų rajono savivaldybės 2023–2024 metų krepšinio pirmenybės

Nors vasara prabėgo, ir šiluma seniai pasitraukė, tačiau karščio ir emocijų Prienuose tikrai nepritrūks, nes lapkričio 26 d. prasidėjo naujasis Prienų rajono savivaldybės ir „Gyvenimo“ laikraščio krepšinio pirmenybių sezonas! Šiemet pirmenybėse varžysis 11 komandų, pirmenybės vyks rato sistema, tad krepšinio mėgėjų laukia daug įdomių dvikovų!

Pirmoji „BC Tūzų“ pergalė
Pirmenybių atidarymo rungtynėse susitiko „Šilavoto“ ir „BC Tūzų“ komandos. Šilavotiškiai praėjusių metų čempionams metė rimtą iššūkį – pirmoje susitikimo pusėje net 8 tolimus metimus pataikę „Šilavoto“ snaiperiai kėlė didelį galvos skausmą savo varžovams. Vis dėlto, K. Ališkevičiaus, K. Okmano ir A. Jakubausko trio taip pat sėkmingai baudė priešininkus taikliais metimais ir leido „BC Tūzams“ po dviejų kėlinių pirmauti 42:36. Antroje rungtynių dalyje „Šilavoto“ žaidimas ir toliau rėmėsi tolimais metimais, tačiau taiklumas gerokai krito, o tuo pasinaudoję „BC Tūzai“ po truputį ėmė didinti savo persvarą. Gerą gynybą demonstravę „BC Tūzai“ galiausiai susikrovė ir dviženklį pranašumą, o rungtynes laimėjo rezultatu 75:62.
„BC Tūzai“ – „Šilavotas“ 75:62 (17:18, 25:18, 20:16, 13:10).
Rezultatyviausi žaidėjai:
„BC Tūzai“: R. Ališkevičius – 26, R. Kudzys – 12, K. Okmanas – 11, A. Jakubauskas – 9 taškai.
„Šilavotas“: E. Seniūnas – 24, A. Senavaitis – 9, E. Pašukevičius, V. Žilionis ir G. Stalioraitis – po 8 taškus.

Debiutą apkartino pralaimėjimas
Turnyro naujokams „Azibets.lt“ jau pirmenybių starte teko rimtas egzaminas, kadangi kitoje barikadų pusėje jų laukė galingą sudėtį vėl subūrusi „Versmės“ komanda. „Versmė“ jau pirmajame kėlinyje pasiuntė varžovus į nokdauną, laimėdama ketvirtį 28:12. Antrajame kėlinyje „Versmės“ puolimas sustojo, abi komandos sunkiai rinko taškus, tačiau „Azibets.lt“ krepšininkams priartėti nepavyko. Įpusėjus susitikimui „Versmė“ pirmavo 40:24. Po pertraukos „Versmė“ puolime vėl įjungė aukščiausią pavarą, o ryškiausiai spindėjo A. Gedmino ir L. Lukošenkino duetas, antroje rungtynių dalyje jie pataikė net 10 tritaškių! Trečiajame kėlinyje „Azibets.lt“ dar bandė vytis varžovus, tačiau „Versmė“ per paskutines 10 minučių sudėliojo visus taškus ant „i“ ir iškovojo triuškinamą pergalę rezultatu 100:62.
„Versmė“ – „Azibets.lt“ 100:62 (28:12, 12:12, 27:24, 33:14).
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Versmė“: A. Gedminas – 37, L. Lukošenkinas – 28, M. Knyšius – 12, K. Juškevičius – 8 taškai.
„Azibets.lt“: K. Valavičius – 11, J. Arlauskas – 9, E. Balčiūnas, R. Kavaliauskas ir P. Maciulevičius – po 8 taškus.

Su „Stadionu“ sugrįžo krepšinio legendos
Po pertraukos į pirmenybes sugrįžo ir daugkartinė jų nugalėtoja – „Stadiono“ komanda. Šiame sezone „Stadiono“ ekipos marškinėlius vėl vilkės tokios „Gyvenimo“ krepšinio pirmenybių legendos kaip Vytautas Vaikšnis, Arnas Snapaitis ar Edgaras Višinskas, o pirmaisiais jų varžovais tapo „Kryžkelių plienas“. A. Snapaičio ir R. Marcinkevičiaus vedamas „Stadionas“ bandė greitai atitrūkti nuo varžovų, tačiau L. Petrauskas pataikė net 4 tolimus metimus, ir „Kryžkelių plieno“ deficitas siekė tik 3 taškus – 22:25. Antrajame kėlinyje „Stadionas“ pagerino reikalus gynyboje, o varžovų baudos aikštelėje dominavęs A. Snapaitis toliau rinko taškus, ir po dviejų kėlinių „Stadionas“ jau pirmavo dviženkle persvara – 46:32. Trečiajame kėlinyje „Kryžkelių plienas“ taiklių tritaškių dėka vėl bandė priartėti, tačiau sėkmingas M. Jančiausko žaidimas leido „Stadionui“ ir toliau išlaikyti solidų pranašumą – 68:53. Paskutiniajame ketvirtyje „Stadionas“ leido pasireikšti mažiau žaidusiems komandos draugams, o tuo pasinaudojęs „Kryžkelių plienas“ ėmė mažinti atsilikimą. L. Petrauskas savo komandai ketvirtajame kėlinyje pelnė net 10 taškų, tačiau to buvo maža, ir „Stadionas“ iškovojo nelengvą pergalę rezultatu 77:72.
„Stadionas“ – „Kryžkelių plienas“ 77:72 (25:22, 21:10, 22:21, 9:19).
Rezultatyviausi žaidėjai:
„Stadionas“: A. Snapaitis – 20, M. Jančiauskas – 17, R. Marcinkevičius – 14 taškų.
„Kryžkelių plienas“: L. Petrauskas – 25, K. Česonis – 10, A. Urbanavičius ir S. Valacka – po 7 taškus.

Susitiko kaimynai
Paskutinėse dienos rungtynėse į aikštelę žengė „PMVD-Tango pizza“ ir Birštono sporto centro komandos. Sunkiai susitikimą pradėjusi „PMVD-Tango pizza“ leido varžovams išsiveržti į priekį ir visą pirmąją rungtynių dalį buvo besivejančiųjų vaidmenyje. Birštono SC komandą į priekį tempė puikiai žaidęs K. Banionio ir V. Diškevičiaus duetas, o įpusėjus susitikimui „Birštono SC“ buvo priekyje rezultatu 42:35. Prasidėjus trečiajam ketvirčiui „Birštono SC“ pranašumas trumpam tapo dviženklis, tačiau tada po P. Ivanausko tolimų metimų serijos „užsikūrusi“ „PMVD-Tango pizza“ surengė įspūdingą spurtą 18:0 ir prieš lemiamą rungtynių atkarpą jau pirmavo 67:55. Vos per 10 minučių visus reikalus išsprendusi „PMVD-Tango pizza“ komanda ketvirtajame kėlinyje užtikrintai išlaikė susikrautą pranašumą ir laimėjo susitikimą rezultatu 82:66.
„PMVD-Tango pizza“ – „Birštono sporto centras“ 82:66 (17:22, 18:20, 32:13, 15:11).
Rezultatyviausi žaidėjai:
„PMVD-Tango pizza“: G. Vasiliauskas – 20, V. Celiešius – 17, P. Ivanauskas – 14, I. Snapaitis – 11 taškų.
Birštono SC: V. Diškevičius – 23, P. Baltušninkas – 14, K. Banionis – 11, A. Žarnauskas – 10 taškų.

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *