Išėjusiems atminti…

Kaip ir kasmet, artėjant Vėlinėms, Birštono lopšelyje-darželyje „Giliukas“ su mažaisiais kalbama apie mirusiųjų atminimą ir pagerbimą, prisimenamos tradicijos bei  vyksta kūrybinės dirbtuvės kartu su Meno mokyklos Dizaino studijos vadove Vilma Krasauskiene. 

Jų metu vaikai gamina autentiškas floristines kompozicijas iš gamtinių medžiagų. Kruopščiai dėliodami kiekvieną šakelę, žiedelį, lapelį mažieji patiria kūrybinės laisvės džiaugsmą, improvizuoja, mokosi užbaigti pradėtą darbą, pasidžiaugia bei grožisi savo ir kitų kūrybiniu rezultatu.

Vėliau mažieji mokinukai keliauja į kasmetinį Vėlinių renginį, kurio metu net trys birštoniečių kartos susijungia kilniam tikslui – papuošti apleistus ir nelankomus kapus. Ir šiemet aplankėme senąsias Birštono kapines ir floristiniais darbeliais bei atminimo žvakutėmis pagerbėme mirusiuosius.

Renginyje dalyvavo Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, nevyriausybinės organizacijos „Bočiai” nariai, Meno mokyklos Dizaino studijos vadovė V. Krasauskienė, Birštono lopšelio-darželio „Vyturėlis” bei Birštono lopšelio-darželio „Giliukas” ugdytiniai.

Julija Gradeckienė

Rubrikoje Bendruomenės. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *