Ir reikalingi, ir savi…

Spalio 23 dieną Prienų kultūros ir laisvalaikio centro kavinė vėl atvėrė duris lankytojams. Po dvejų metų pertraukos, pasikeitus šeimininkams, į ją vėl sugrįžo dirbti UAB „Redokas“ direktorė Auksė Jankauskienė, šiose erdvėse šeimininkavusi aštuonerius metus iki pat užklupusios pandemijos. Būtent nuolatinių klientų paraginimai dalyvauti kavinės patalpų nuomos konkurse ją paskatino antrąkart bristi į tą patį „vandenį“.
Auksė ir jos vyras Andrius tikisi, kad antrasis kartas bus sėkmingesnis, juk kavinės atidarymo išvakarėse jos patalpas pašventino klebonas Vaidotas Labašauskas, palinkėjęs kavinės darbuotojams Dievo palaimos ir sėkmės. Šventiškai išpuoštose patalpose apsilankė meras Alvydas Vaicekauskas ir vicemerė Jūratė Zailskienė, kurie verslininkams išreiškė palaikymą ir linkėjo pritraukti daugiau klientų, įsiklausyti į jų poreikius. Prienų kultūros ir laisvalaikio centro kolektyvas pasidžiaugė, kad nuo šiol kavinėje galės skaniai ir nebrangiai pavalgyti dienos pietus bei linkėjo kaimynams sėkmingai reprezentuoti įstaigą įvairių renginių, priėmimų metu. Išsakyti ir kultūrinių renginių lankytojų pageidavimai – prieš spektaklį ar koncertą išgerti puodelį kavos, pasivaišinti desertu. Dėkodama svečiams už sveikinimus, linkėjimus ir padrąsinimą, Auksė Jankauskienė džiaugėsi sugrįžusi ten, kur pradėjo šeimos verslą, kur pažįstamas kiekvienas kampelis, supa malonūs žmonės. Ji vylėsi pateisinti vietos bendruomenės lūkesčius. Darbo dienomis kultūros ir laisvalaikio centro kavinėje bus siūlomi dienos pietūs su lietuviškais patiekalais, kviečiama jaukiai pavakaroti su draugais. Savaitgaliais kavinėje bus rengiami pobūviai, banketai, furšetai, gedulingi pietūs, taipogi priimami užsakymai renginių kavos pertraukėlėms, vieno kąsnio užkandžiams, maisto paruošimui pobūviams su atvežimu į namus ar kitą pasirinktą vietą bei su pilnu stalo serviravimu.
Kavinėje apsilankiusiems svečiams šeimininkai pasiūlė degustacinius pietus: paskanauti salotų su tunu, krevečių sriubos, firminio sprandinės kepsnio su spanguolių padažu, sūrio pyragėlį su kava, gaivųjį šaltalankių gėrimą. Skanu, natūralu ir lietuvio gomuriui priimtina. Auksė pasakojo, kad per aštuonerius darbo visuomeninio maitinimo sferoje metus Prienuose buvo patikrintas ne vienas maisto receptas ir meniu liko labiausiai lankytojų pamėgti patiekalai, žinoma, bus ieškoma ir naujų skonių. Tam, kad verslas klostytųsi sklandžiai, kavinės šeimininkai žada negailėti pastangų. Nors metai – tikrai ne iš lengviausių, anot verslininkų, kainos kavinėje tikrai „nesikandžios“, tad į ją galės užsukti ir žmonės, piniginėje teturintys vos penketą eurų. Svarbiausias šeimininkų rūpestis – suburti gerą ir motyvuotą komandą.
Auksė ir Andrius yra kauniečiai, todėl žavi jų šeimos pasirinkimas nuosavą verslą kurti būtent Prienuose. Pasak A.Jankauskienės, apsisprendimas atėjo natūraliai, šeimai įsigijus sodybą Prienų rajone, Purvininkų kaime. Aplinka patiko, norėjosi ir dirbti ten, kur gyvena, būti naudingiems, realizuoti „Maximos“ ir „Cancan“ picerijos tinkle sukauptą patirtį, tapti vietos bendruomenės nariais. UAB „Redokas“ direktorė atvira: šis kraštas įtraukė, tad, suradę savąją verslo nišą, šiandien jaučiasi ir reikalingi, ir savi.
Dalė Lazauskienė
Autorės nuotraukos

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *