Birštone išrinkta geriausia šalies policijos komanda

Spalio 9-11 dienomis Birštone vyko respublikinis, jau 27-asis, Geriausios Lietuvos policijos komandos konkursas, kuriame dalyvavo dešimties apskričių vyriausiųjų policijos komisariatų komandos bei kolegos iš Latvijos, Estijos ir Lenkijos. Tarp jų – ir Alytaus apskrities VPK atstovai.
Konkurse varžėsi geriausi pareigūnai, laimėję atrankas apskrityse, jo rungtys buvo atnaujintos, atsižvelgiant į nūdienos veiklos aktualijas. Kiekvieną komandą sudarė komandos vadovas, patrulių pora ir kinologai, trijų dienų varžybose jie atliko žinių patikrinimo, policijos taktikos, taktikos įvykio vietoje rungtis, taipogi išbandė savo jėgas ir įgūdžius ekstremalaus vairavimo, reagavimo į smurtą artimoje aplinkoje, orientavimosi, tarnybinio šuns valdymo bei šaudymo rungtyse, kurios organizuotos Birštono viešose erdvėse ir aikštelėse, Paprienės stadione. Komandos nugalėtojos paskelbtos trečiadienio vakarą, joms įteikti įspūdingi prizai. Geriausia šalies policijos komanda pripažinti Vilniaus apskrities pareigūnai, antrą vietą iškovojo Kauno apskrities, o trečią – Klaipėdos apskrities pareigūnai.
Daugybei pareigūnų sugužėjus į kurortą, Birštono ir Prienų rajono savivaldybės, ko gero, tapo pačios saugiausios šalyje. Tomis savaitės dienomis vairuotojai pastebėjo suaktyvėjusį patruliavimą, taipogi didesnį skaičių nežymėtų policijos automobilių gatvėse.
Respublikinės policijos varžybos Birštone vyko ir 2017 metais.
„Birštono versmių“ informacija

Rubrikoje Teisėsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *