Angelų sargų dienos proga pasveikinti Birštono PK pareigūnai

Spalio 2 dieną, Lietuvoje minint Angelų sargų dieną, Birštono policijos komisariato (PK) pareigūnai profesinę šventę paminėjo Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčioje, kurioje už policijos pareigūnus ir jų artimuosius Mišias aukojo kunigas Petras Algirdas Kanapka.
Po šv. Mišių pareigūnus sveikino Alytaus vyriausiojo policijos komisariato (VPK) viršininko pavaduotojas Virginijus Jaruševičius, Alytaus VPK Birštono PK viršininkas Andrius Petkevičius, Kauno apygardos Alytaus apylinkės vyriausioji prokurorė Daiva Brudnienė, Birštono savivaldybės vicemerai Vytas Kederys ir Edvardas Citvaras bei Administracijos direktorė Jovita Tirvienė, kiti svečiai, dėkoję pareigūnams už nelengvą darbą bei linkėję sveikatos, kantrybės ir sėkmės, atliekant savo pareigas.
Simbolinės šventės metu V. Jaruševičius ir A. Petkevičius už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybą III laipsnio apdovanojimus įteikė vyreniajai tyrėjai Linai Vaitkevičienei, vyriausiajam patruliui, inspektoriui Žydrūnui Šyvokui, o už ilgametę tarnybą – Visvaldui Struckui. Angelų sargų dienos proga simboline dovana taip pat paskatintas vyresnysis inspektorius Vytautas Liuiza, o už bendradarbiavimą ir pagalbą policijai padėkota Birštono miesto tvarkymo tarnybos direktoriui Algirdui Kederiui.
Birštono savivaldybės merės Nijolės Dirginčienės padėką Savivaldybės atstovai įteikė vyriausiajam patruliui Viliui Laužoniui. Prie sveikinimų ir padėkų prisidėjo ir Birštono viešosios bibliotekos direktorė Alina Jaskūnienė, kuri už nuolatinį bendradarbiavimą dėkojo bendruomenės pareigūnei Mildai Mardosienei, o vyriausioji prokurorė D. Brudnienė padėkojo L. Vaitkevičienei.
Trumpa šventė – tai tarsi pragiedrulys išties nelengvoje pareigūnų kasdienybėje, tačiau netrukus po jos pareigūnai išsiskirstė ne švęsti, o grįžo prie savo pareigų, kad kiekvienas Birštono gyventojas ir svečias kurorte jaustųsi ramus ir saugus.
Rimantė Jančauskaitė

Rubrikoje „Birštono versmės“. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *