Pasveikino ir apdovanojo socialinius darbuotojus

Geriausias 2023 m. Prienų rajono socialinis darbuotojas – Prienų globos namuose dirbantis V.Stadalninkas.

Rugsėjo 27-ąją, Lietuvoje minint Socialinių darbuotojų dieną, Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas, vicemerė Laimutė Jančiukienė, Socialinės paramos skyriaus vedėja Sandra Mekionienė savo padėkos raštus ir vardinius rašiklius įteikė keliolikai rajono socialinių darbuotojų, specialistų, įstaigų ir padalinių vadovų, dirbančių socialinėse, globos, sveikatos priežiūros įstaigose, seniūnijose.
Geriausiu 2023 metų socialiniu darbuotoju paskelbtas Prienų globos namų socialinis darbuotojas Virginijus Stadalninkas, šioje įstaigoje dirbantis per 30 metų. Jam padėkota už nuoširdų bendravimą su Globos namų gyventojais, atsakingą, profesionalų ir prasmingą darbą, dalinant gerumą ir viltį žmonėms, kuriems labiausiai to reikia, taipogi skirta speciali nominacija, diplomas ir piniginis čekis. Nominantas negalėjo dalyvauti renginyje, todėl padėkojo už įvertinimą, pasveikino kolegas vaizdo ryšio priemonėmis.
Su profesine švente rajono socialinius darbuotojus LR Seimo nario A.Palionio vardu sveikino jo padėjėja Valė Petkevičienė, Savivaldybės tarybos Sveikatos ir socialinių reikalų komiteto pirmininkė Rita Keturakienė. Meninį pasirodymą dovanojo Prienų KLC kolektyvai.

Nuoširdus kolegų įvertinimas

Tęsdami tradiciją, Prienų socialinių paslaugų centro darbuotojai profesinės dienos proga antrus metus siūlė pretendentus į Metų socialinių paslaugų srities darbuotojo nominaciją.
Komisijos vertinimui (buvo vertinamas socialinis darbas ir indėlis į Centro veiklą) buvo pateikta 13-ka kandidatūrų iš įvairių centro skyrių, paraiškas teikė 22 darbuotojai. Šis balsavimas darbuotojams suteikė progą pastebėti ir įvertinti savo kolegas už atsakingumą, iniciatyvumą, gebėjimą priimti iššūkius ir naujoves, empatiją globojamiems klientams, skleidžiamą šilumą ir nuoširdumą, kitas žmogiškąsias savybes, kurios taip svarbios tiesioginiame darbe ir bendraujant kolektyve.
Rugsėjo 27-ąją Prienų socialinių paslaugų centro darbuotojų šventiniame susibūrime Centro direktorė Aurelija Urbonienė visoms kolegų pastebėtoms ir įvertintoms darbuotojoms padėkojo už svarbų, kasdien atliekamą ir visuomenei taip reikalingą darbą.
Metų socialinių paslaugų srities darbuotoja paskelbta Aušrinė Savickienė – individualios priežiūros darbuotoja ir asmeninė asistentė, kurią bendradarbiai vertina už pozityvų požiūrį, atsakingumą, iniciatyvą, gebėjimą savarankiškai priimti sprendimus (nuotrauka kairėje).
Vicemerė Laimutė Jančiukienė įteikė padėką Aušrinei Savickienei, o įstaigos direktorė ją apdovanojo kvietimu į SPA procedūras. Visiems įstaigos socialiniams darbuotojams įteikta po rožės žiedą, jie pakviesti pasivaišinti kava ir saldumynais.
Tokia jauki šventė savame rate, parodytas dėmesys, emocinis palaikymas darbuotojams labai reikalingas, juk jie dirba specifiniame, sudėtingame darbo bare, kur sulaukiama ne tik padėkos, bet ir priekaištų ar nepasitenkinimo.
„Gyvenimo“ informacija
Dalės Lazauskienės nuotraukos

Rubrikoje Sveikata ir socialinė apsauga. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *