Jiezne vyko Šv. Arkangelo Mykolo atlaidai

Saulėtą rugsėjo 24-osios popietę Jiezno Šv. Arkangelo Mykolo ir Jono Krikštytojo bažnyčioje vykę Šv. Arkangelo Mykolo atlaidai subūrė gausų būrį parapijos tikinčiųjų ir svečių.
Sekmadienį rudens gėrybių dekoracijomis papuoštoje Jiezno bažnyčioje šv. Mišioms vadovavo Kaišiadorių parapijos klebonas Rimvydas Jurkevičius. Pamaldose dėkota už rudens ir kitas gėrybes, melstasi už geradarius, laiminti vairuotojai ir jų transporto priemonės.
Po pamaldų svečiai rinkosi parapijos sodelyje, kuriame linkėjimus ir padėkas išsakė organizatoriai. Jiezno Šv. Arkangelo Mykolo ir Jono Krikštytojo bažnyčios klebonas Rolandas Bičkauskas susirinkusiesiems linkėjo gražios šventės. „Šv. Arkangelo Mykolo atlaidai Jiezne švenčiami jau 353 metus“, – teigė klebonas. Anot jo, nors atlaidai šioje parapijoje nėra patys gausiausi, siekiama, jog jie būtų labiau bendruomeniški. R. Bičkauskas taip pat išreiškė padėką Jiezno bendruomenės centrui už jau kelerius metus teikiamą pagalbą organizuojant renginius, dėkojo įmonėms ir šeimoms už skirtą paramą darbų įgyvendinimui. Specialią padėką išreiškė Astai ir Valdui, Kristinai ir Valdemarui, Vilmai ir Arūnui, kurie prisidėjo prie naujų vargonų įsigijimo. Padėką išreiškė ir Jiezno bendruomenės centro pirmininkė, kuri dėkojo visiems, kurie savo darbais, idėjomis, laisvalaikiu prisidėjo prie šventės įgyvendinimo.
Parapijos sodelyje pramogų netrūko. Svečius linksmino grupės TRIO koncertas, kuri sukūrė šventišką atmosferą susirinkusiesiems, svečiai galėjo pasivaišinti įvairiais patiekalais: Rūtos plovu, medžiotojų charčo, šventės dalyvių atneštomis vaišėmis. Jauniausiems šventės dalyviams buvo paruošti žaidimai ir batutas.
Aira Radvilavičiūtė
Autorės nuotraukos

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *