Kviečiame drauge paminėti Vairuotojų ir keliaujančiųjų dieną

Minint Vairuotojų ir keliaujančių dieną, kviečiame šį sekmadienį (rugsėjo 24 d.) atvykti į šventas mišias, taip pat 10 – 13 val. prie Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčios galėsite pabendrauti su policijos pareigūnais, užduoti aktualius klausimus, išbandyti girtumą imituojančius akinius, dalyvauti viktorinoje.

Po 10 val. ir 12 val. šv. Mišių, Birutės gatvėje, prie Birštono Šv. Antano Paduviečio bažnyčios, kunigas Petras Algirdas Kanapka šventins tikinčiųjų automobilius (nuo 9.30 val. iki 13.30 val. tikintieji, norintys, kad būtų pašventinti jų automobiliai, galės statyti automobilius Birutės gatvėje).

Mūsų Savivaldybėje eismo įvykiuose per šių metų 8 mėnesius žuvusių asmenų nebuvo, tačiau nukentėjusių, kurie patyrė įvairius sužalojimus, buvo 4, praėjusiais metais per tą patį laikotarpį žuvusių asmenų taip pat nebuvo, patyrė sužalojimus 4 žmonės. 2023 m. dėl neblaivių vairuotojų sukeltų eismo įvykių neregistruota, 2022 m. tokių įvykių buvo 2.

Kartu galime gerinti ir palaikyti šią situaciją, pradėdami asmeniniu pavyzdžiu: juk pagrindinė Kelių eismo taisyklių nuostata – savitarpio pagarba ir atsargumas, supratimas ir sutarimas. Laikytis Kelių eismo taisyklių reiškia rūpintis ir saugoti žmones keliuose. Klaidų, padarytų kelyje, dažnai ištaisyti nebegalima. Dėl to reikia daryti viską, kad būtų išvengta skaudžių klaidų kelyje. Tiek transporto priemonės vairuotojai, tiek pėstieji, tiek vairuojantieji dviračius turi pamąstyti apie savo kelionės saugumą. Būtina justi atsakomybę už kitus, būti pilietiškiems, netoleruoti šiurkščius Kelių eismo taisyklių pažeidimus darančių asmenų. Juk kelių chuliganai, neblaivūs vairuotojai, atšvaitų nenešiojantys pėstieji jau rytoj gali atnešti skausmą į namus. Prašome apie neblaivius vairuotojus, įžūlius ir pavojingus pažeidimus, keliančius akivaizdžią grėsmę kitiems eismo dalyviams, informuoti policiją.

Tegul kiekviena kelionė būna saugi!

Birštono policijos bendruomenės pareigūnė

Rubrikoje Teisė žinoti. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *