Teniso ir padelio žaidėjai susitiko turnyre „Bobų vasara“

Rugsėjo 9 dieną „Harmony park“ teniso ir padelio kortuose vyko teniso ir padelio dvejetų turnyras „Bobų vasara“. Turnyras pritraukė entuziastus iš Prienų, Alytaus, Klaipėdos, Vilniaus, Panevėžio, Kauno, Birštono.

Organizatoriai džiaugiasi pavykusiu turnyru
„Manau, turnyras pavyko tikrai geriau nei tikėjausi, sulaukiau daug gražių atsiliepimų iš dalyvių, buvo smagu matyti įnirtingas kovas aikštelėse ir šypsenas žmonių veiduose“, – džiaugėsi viena iš organizatorių Urtė Lakavičiūtė. Ji taip pat dėkojo ilgamečiui turnyrų organizatoriui Arūnui Valickui, kuris pakvietė ir paskatino suorganizuoti šį turnyrą. Organizatorė džiaugėsi, kad į turnyrą susirinko ir daug vietinių teniso bei padelio žaidėjų, kuriems pavyko iškovoti ir prizinių vietų.

Tarp prizininkų – ir vietiniai žaidėjai
Turnyre dalyvavo 80 teniso ir padelio entuziastų iš įvairių Lietuvos miestų, o tarp prizininkų iškilo ir vietinių žaidėjų pavardės.
Moterų grupėje antrą vietą pelnė prienietė Greta Vainauskaitė su partnere iš Marijampolės Judita Eidukaitiene, trečią vietą užėmė mamos ir dukros duetas – Rita Jankauskienė ir Augustė Jankauskaitė. Vyrų teniso hard grupėje paguodos prizą iškovojo Tautvydas Černevičius ir Rimantas Justinavičius.
Padelio moterų grupėje pirmąją vietą užsitikrino Ana Kavaliauskienė ir Karolina Liepaitė, o antrąją vietą pelnė Urtė Lakavičiūtė ir Ieva Bucevičiūtė. Paguodos prizas atiteko Sandrai Ivanauskienei ir jos porininei partnerei iš Kauno Ievai Navikaitei. Vyrų padelio hard grupėje antrąją vietą iškovojo Romas Tamulevičius ir Kęstutis Liepa.

Planuoja tęsti turnyro tradiciją ir kitąmet
„Planuojame, kad tai būtų tradicinis turnyras būtent rugsėjį, vadintųsi taip pat ir vyktų ten pat – Harmony park’e“, – planais dalinosi organizatorė.
Aira Radvilavičiūtė

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *