Prienuose pristatyta tarptautinė paroda „Pasikalbėjimai II“

Parodos „Pasikalbėjimai“ darbų autoriai iš Lietuvos: Vaida Tamoševičiūtė, Julius Guzaitis, Greta Gilvanovaitė bei prof. Virginijus Trakimavičius.

Nuo rugsėjo 6 dienos Prienų kultūros ir laisvalaikio centre eksponuojama tarptautinė Vilniaus dailės akademijos (VDA) Kauno fakulteto ir Lenkijos aukštųjų dailės mokyklų dėstytojų grafikos darbų paroda „Pasikalbėjimai II“. O rugsėjo 13 d. vykusiame parodos pristatyme prieniškiai ir miesto svečiai turėjo progą susipažinti ne tik su eksponuojamais grafikos darbais, bet ir darbų autoriais iš Lietuvos.
Pasak negausaus, bet jaukaus renginio vedėjos Zitos Kuzminskienės, su Vilniaus dailės akademijos Kauno fakultetu Prienų rajono savivaldybė bei Kultūros ir laisvalaikio centras bendradarbiauja jau ne vienerius metus, o draugystė prasidėjo prieš keletą metų, kai VDA Kauno fakulteto studentai dalyvavo Prienų reklaminio ženklo kūrimo procese. Tęsiantis VDA Kauno fakulteto ir Prienų krašto draugystei, gimsta ir naujos idėjos, o prieniškiams pristatomi nauji meniniai projektai.
Taip į Prienų kultūros centrą atkeliavo tarptautinė grafikos darbų paroda „Pasikalbėjimai II“, kurioje šalia Lenkijos dailės aukštųjų mokyklų dėstytojų bei kolegų – prof. Virginijaus Trakimavičiaus, Vaidos Tamoševičiūtės, Gretos Gilvanovaitės – darbų eksponuojami ir kraštiečio Juliaus Guzaičio grafikos kūriniai.
Rimantė Jančauskaitė

Rubrikoje Kultūra. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *