Marius Milaševičius: „Sentimentai visuomet sugrąžina į gimtąjį miestą

Gabija Juocevičiūtė

Prienietis Marius Milaševičius – įmonės UAB „Mačiūnai“ vadovas. Šiuo metu įmonė užsiima plastikinių ir aliuminių langų gamyba bei vysto statybos objektus. Pasidomėjus kas paskatino po 16 metų emigracijos investuoti Prienuose, M. Milaševičius atvirauja, kad čia sugrįžo vedamas sentimentų. „Sentimentų tikrai daug, jie visuomet traukia į gimtąjį miestą. Ratas apsisuka ir žiūri, kad tu jau ten pat, iš kur išvykai,“ – sako verslininkas. M. Milaševičius nė nedvejojo ir, pasitaikius galimybei nupirkti vieną seniausių įmonių Prienų krašte, prikalbino savo ilgametį partnerį Artūrą Gudžinską investuoti ir plėtoti verslą gimtajame mieste. Paklausus apie plėtojamo verslo viziją, verslininkai atskleidė, kad siekia ne tik tapti geidžiamiausiu darbdaviu savo krašte, bet ir toliau stiprinti įmonės pozicijas langų gamybos ir statybų vystymo sektoriuose. Verslininkai neabejoja savo investicijų pagrįstumu, nes tiki, kad Prienai yra „nenušlifuotas deimantas“, turintis puikią infrastruktūrą, patogų susisiekimą su didžiaisiais Lietuvos miestais bei nuostabią gamtą.

M. Milaševičius su šeima. (nuotrauka iš asmeninio archyvo).

Pasinaudodami savo ilgamete patirtimi statybų sektoriuje, UAB „Mačiūnai“ akcininkai kartu su kolega Arūnu Bursevičiumi naujam gyvenimui prikelia Prienų kareivinėse esantį daugiabutį, vaikystėje buvusį jų žaidimų vieta. UAB „Mačiūnai“ ir MB Marton Group vykdomas daugiabučio projektas – Birutės 9 M. Milaševičiaus teigimu, yra išskirtinis tuo, kad tai rekonstrukcinis projektas, todėl atliekamas atsakingai, daug dėmesio skiriant detalėms, išpildant ne tik visas konstruktorių, architektų sąlygas, bet ir savas iniciatyvas, garantuojančias projekto kokybę. Daugiabutyje bus sumontuoti UAB „Mačiūnai“ pagaminti kokybiški GEALAN profilio langai. Verslininkai jaučia didelę atsakomybę prieš vietinius žmones, nes patys, būdami prieniečiai, nori išlaikyti gerą reputaciją. Birutės 9 projektas išsiskiria savo vieta – daugiabutis yra supamas pro langus atsiveriančių, užburiančių Nemuno vingių ir miško peizažo, jis stovi šalia modernių aktyvaus laisvalaikio vietų: sporto centro, baseino, bėgimo takelių ir futbolo aikštės. Verslininkų siekis – urbanizuoti šią Prienų vietovę ne tik statant gyvenamosios paskirties būstus, bet ir pritraukiant kitas viešąsias ir komercines iniciatyvas.

M. Milaševičius su verslo partneriu A. Gudžinsku prie šiuo metu statomo daugiabučio. (nuotrauka iš asmeninio archyvo)

UAB „Mačiūnai“ vadovai jaučia didelį dėkingumą Prienų rajono savivaldybei už jų iniciatyvų ir vykdomų darbų palaikymą, todėl neplanuoja sustoti ties šiuo projektu – planuoja pastatyti dar keletą naujų gyvenamųjų namų kvartalų, taip pat kuriamos įvairios idėjos sveikatingumo projektų įgyvendinimui. UAB „Mačiūnai“ aktyviai prisideda prie įvairių renginių ir veiklų Prienų regione: remia įvairias sporto veiklas, jaunimo edukacijos ir integracijos programas, prisideda prie labdaros iniciatyvų, taip siekdami įrodyti, kad Prienai yra nuostabi vieta kurtis ir gyventi jaunoms šeimoms. Paklaustas, kodėl investuoja ir kuria darbo vietas būtent Prienuose, M. Milaševičius teigia norintis atiduoti grąžą savo gimtam kraštui, miestui, kuriame gyvena jo artimieji, kurį supa širdžiai mielos ir artimos gimtos vietos.
Atsisveikinant UAB „Mačiūnai“ direktorius priminė, kad „UAB „Mačiūnų“ durys visuomet atviros visiems: „niekada niekam neatsakėme, juk Dievas mokė dalintis“.

Rubrikoje Verslas ir paslaugos. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *