Veiverių parkas prikeltas antram gyvenimui

Prieš kelerius metus prasidėjus diskusijoms apie Veiverių miestelio parko renovacijos projektą, Prienų rajono savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko teigimu, kilo daug šurmulio:
– Pateikus Veiverių parko renovacijos projektą atsirado konkurencija – suskubo ir Išlaužas, ir tie patys Veiveriai. Dabar galiausiai džiaugiamės, kad projektai bus padaryti ir Išlauže, ir Veiveriuose, – Veiverių parko atidarymo šventėje kalbėjo meras.
Merui Alvydui Vaicekauskui ir Veiverių seniūnijos seniūnui Vaclovui Ramanauskui perkirpus simbolinį auksinį kaspiną, šventės svečiai ir dalyviai galėjo pasivaikščioti naujai renovuotu parku.
Parko lankytojus pasitiko renovuoti takai, naujai įrengta apšvietimo sistema, pėsčiųjų tiltelis, o mažiesiems parko svečiams neleis nuobodžiauti nauja žaidimų aikštelė.
Vėliau šventė persikėlė į greta esantį Veiverių A. Kučingio meno mokyklos kiemelį. Čia toliau tęsėsi sveikinimo ir padėkos kalbos.
Prienų rajono savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas tikisi, kad parkas gyvuos: „Didžiausias džiaugsmas bus, jei atvykę į Veiverius, visuomet rasime gyvą, žmonių pripildytą parką.“
Tuo tarpu Veiverių seniūnijos seniūnas Vaclovas Ramanauskas sau nuopelnų nepriskyrė: „Esu dėkingas merui ir savivaldybės darbuotojams“, – kalbėjo seniūnas, – „ačiū, ačiū, ačiū.“
Kartu su Veiverių miestelio gyventojais istorinio parko atkūrimu džiaugėsi ir Prienų rajono savivaldybės tarybos narys Aleksas Banišauskas. Veiverių miestelio parko atidarymas buvo svarbiausias Veiverių seniūnijos bendruomenių šventės „Stiprūs kartu“ akcentas.
Šventės metu žmonės taip pat galėjo paragauti Veiverių krašto bendruomenės siūlomų patiekalų, įsigyti rankų darbo žvakių. Tuo tarpu mažieji dalyviai irgi nebuvo pamiršti – jų laukė batutas, atrakcionai, burbulų bei blizgučių fiesta.
Visą šventę vainikavo grupės „Kitava“ koncertas.
Tadas Kalvaitis
Autoriaus nuotraukos

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *