Simultano su didmeistre tradicija Birštone tęsiasi

Rugpjūčio 26 d. Birštone, diskusijų festivalio „Būtent“ metu, LR Seimo erdvėje, vyko šachmatų simultanas su didmeistre, Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen.

LR Seimo pirmininkė V.Čmilytė-Nielsen su simultano žaidėjais iš Birštono: (iš kairės) D.Urbanavičiūtė, A.Jančiulis ir V.Černevičienė.

Žaidimas vyko prie 20-ties šachmatų lentų. Dalyviai susirinko iš įvairių Lietuvos miestų: Vilniaus, Kauno, Alytaus, Prienų ir Birštono. Birštonui atstovavo septyni žaidėjai: Virginija Černevičienė, broliai Augustas ir Dovydas Jančiuliai, Justas Martusevičius, Arnoldas Skindzera, Kazimieras Senavaitis, Danutė Urbanavičiūtė. Partijų būta atkaklių, kovos truko apie tris valandas. Trys iš jų baigėsi lygiosiomis, likusiose nugalėjo Seimo pirmininkė. Ir labai džiugu, kad dvejas lygiąsias pasiekė birštoniečiai: 5 klasės moksleivis Augustas Jančiulis ir patyręs Birštono šachmatininkas Kazimieras Senavaitis, kuris lentoje turėjo kiek geresnę padėtį prieš didmeistrę. Trečias žaidėjas, baigęs partiją lygiosiomis, buvo Vilniaus atstovas.
Visi žaidėjai dovanų gavo po gertuvę, o sužaidusieji lygiosiomis apdovanoti Viktorijos Čmilytės-Nielsen knyga „Tarp juoda ir balta“.
Už atkaklią kovą priešinantis, Seimo pirmininkė Danutei Urbanavičiūtei įteikė didelius šachmatus su savo autografu.
Labai smagu, jog tokie turnyrai vyksta čia, Birštone, jau ne pirmus metus, tikėtina, tęsis ir kitais metais.
Danutė Urbanavičiūtė

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *