Poilsio stovykloje „24 vasaros sekundės“

Birštono sporto centro krepšinio treneris Aurimas Liuiza jau penkerius metus iš eilės organizuoja vaikų vasaros poilsiui skirtą stovyklą, kurios veiklos persipina su krepšinio sporto šakos tematika ir padeda jauniesiems Birštono sporto krepšininkams ne tik linksmai praleisti laiką stovykloje, bet ir patobulinti individualius krepšinio įgūdžius.
Trenerio A.Liuizos teigimu, šios stovyklos tikslas – gerinti kiekvieno vaiko individualius krepšinio įgūdžius, krepšinio technikos veiksmus, atletinį parengtumą. Jaunieji krepšininkai sužino, kaip atrodo profesionalių krepšininkų diena, perpranta jų poilsio ir darbo režimą, rytinių bei vakarinių treniruočių ypatumus, mitybos taisykles.
– Stovykloje ugdome ne tik individualius įgūdžius, reikalingus krepšinio aikštelėje, bet ir mokomės savarankiškumo, geriname tarpusavio santykius, bendraujame, maudomės, pramogaujame, taip pat mokomės gebėti pasirūpinti savimi ir komandos draugu, – pasakoja treneris.
Penkių dienų trukmės stovykloje Birštono sporto jaunieji krepšininkai išbandė daugybę veiklų, kiekvieną dieną gyveno intensyviai ir įvairiapusiškai. Pirmą stovyklos dieną vaikus aplankė Birštono savivaldybės merė Nijolė Dirginčienė, kuri kartu su treneriu Aurimu Liuiza kiekvienam stovyklos dalyviui įteikė marškinėlius su stovyklos logotipu. Pasipuošę vaikai leidosi į „Guostos“ stovyklavietę prie ežero, kur pirmą kartą trumpoje savo krepšininkų karjeroje liko nakvoti gamtoje kartu su visa komanda, kartu maudėsi, sportavo, vakarieniavio ir pusryčiavo, ėjo į rytinį žygį aplink ežerą.
Kitas dienas sportuodami Birštono daugiafunkciame sporto centre didelį dėmesį skyrė krepšiniui, tobulino individualius krepšinio veiksmus, žaidė krepšinį „5×5“, dalyvavo snaiperio konkurse. Paskutinę stovyklos dieną vaikai keliavo į ekskursiją Kaune, kur aktyviai pramogavo batutų parke „Jump Space“, taip užbaigdami šio sezono stovyklą.
Birštono sporto centro informacija

Rubrikoje Sportas. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *