„Po liepa, brandinančia medų“

Šventės vėliavą pakėlė Stakliškių seniūnijos seniūnė Nijolė Ivanovienė ir Prienų r. savivaldybės meras Alvydas Vaicekauskas.

Tradicinės Stakliškių seniūnijos šventės „Po liepa, brandinančia medų“ simbolis – darbščioji bitutė liudija ne tik apie tai, kad čia gyvos bitininkystės tradicijos, bet šiame krašte gyvena ir darbštūs, bendruomeniški žmonės, puoselėjantys tradicijas, mylintys dainą, kuriantys grožį.
Patiems aktyviausiems buvo padėkota ir šventės metu. Prienų rajono savivaldybės mero Alvydo Vaicekausko ir Seimo nario Andriaus Palionio padėkos buvo skirtos Nijolei Ivanovienei, Rasai Noreikienei, Linui Bagdonavičiui, Ramūnui Škirkai ir individualios įmonės „Mano akmuo“ savininkams Šimkams.

Padėka už kūrybiškumą ir gražiai tvarkomą aplinką – Reginai ir Romui Judickams iš Sudvariškių kaimo (Pieštuvėnų seniūnaitija).

Be dovanų neliko ir visų aštuonių seniūnaitijų gražiausiai tvarkomų sodybų šeimininkai. Šių metų konkurso nugalėtojais tapo Regina ir Gintaras Jurčiukoniai (Alšininkų k.), Regina ir Romas Judickai (Sudvariškės), Rita ir Virginijus Bagušinskai (Gripiškės), Jurgita ir Giedrius Ruočkai (Užuguosčio seniūnaitija), Ona ir Genadijus Pranevskiai (Lielionys), Stasys Pakrosnis (Pikelionys) ir Daiva Misiūnienė bei Regina ir Petras Saikevičiai (Stakliškių II ir I seniūnaitijos).
Jau sunku įsivaizduoti vasaros šventę ir be žaidimų vaikams bei sportinių varžybų. Šiais metais vykęs futbolo turnyras, kuriame varžėsi šešios komandos, buvo jau penktasis. Stakliškiečiai aktyviai varžėsi ir rankų

Šventė buvo kupina ir skambios muzikos bei dainų, kurias susirinkusiesiems dovanojo ir vietos saviveiklininkai, vadovaujami Onutės Kamblevičienės, Neringos Kamblevičiūtės ir Jono Aleškevičiaus, ir svečiai.

lenkimo bei svarmenų kėlimo varžybose.
Taigi pramogų bei kupina visa diena, o šventę, nusitęsusią į gilų vakarą, vainikavo baidarininkų ir kitų rėmėjų dovanotas fejerverkas.
„Gyvenimo“ informacija

Svarmens kėlimo varžybose jau trečius metus iš eilės nugalėtoju tampa Aivaras Ajauskas. Šiemet svarmenį jis iškėlė 70 kartų.

Rankų lenkimo rungties turnyre tarp moterų nugalėjo Lina Gervickienė…

…o tarp vyrų – Dainius Taraškevičius.

Antano Šimkaus įsteigta taurė iškeliavo į Aukštadvarį.

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *