Krepšinio turnyras Žygimanto Janavičiaus taurei laimėti tampa Balbieriškio vasaros šventės tradicija

Vyrų grupės nugalėtojai „Aristava“.

Liepos 21–23 dienomis vykusi tradicinė Balbieriškio krašto vasaros šventė „Prie Ringio ir Peršėkės“ draugėn vėl subūrė draugus ir kaimynus.
Šventinį savaitgalį Balbieriškio krašto žmonės pradėjo kino vakaru, o šeštadienio rytą sutiko krepšinio aikštelėje, mat jau ne vienerius metus Balbieriškyje vyksta 3×3 krepšinio turnyras, skirtas Žygimanto Janavičiaus taurei laimėti.
Šiemet turnyras sulaukė ypač didelio sporto bendruomenės susidomėjimo, o savo sportinį pranašumą krepšinio aikštelėje panoro išbandyti net 27 komandos iš pačių įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių. Šiemet turnyro dalyvių gretas papildė ir 2 moterų komandos, kurios varžėsi jaunimo grupėje.
Po visą dieną krepšinio aikštelėje trukusių kovų išaiškėjo ir nugalėtojai. Vyrų grupėje 1-ąją

Tritaškių ir baudų konkurso nugalėtojas Saimonas kartu su turnyro organizatore Rita Žilinskaite.

vietą iškovojo svečiai iš Kėdainių – „Aristava“, jaunimo gretose savo pranašumą įrodė „Paprastieji“, o tritaškių ir baudų konkursuose nepralenkiamas buvo Saimonas Kuckailis.
Vėliau šventė tęsėsi Balbieriškio „Dvaro“ parke, kuriame miestelėnus sveikino seniūnė Sigita Ražanskienė, Prienų rajono vicemerė Jūratė Zailskienė, Seimo narys Andrius Palionis, šventinę programą dovanojo vietos meno kolektyvai, grupės: „Dancing the Blues“, „ARAM“ bei „Lietuvaičiai“. Šventinį vakarą vainikavo fejerverkai.
Po linksmybių sekmadienio rytmetį Balbieriškio parapijos bažnyčioje vykusių Šv. Magdalenos atlaidų metu gyventojai skyrė susikaupimui ir maldai.
„Gyvenimo“ informacija

Rubrikoje Seniūnijose. Bookmark the permalink.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *